Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

УВАГА! Громадське обговорення проекту рішення Голопристанської міської ради «Про перейменування вулиць та провулків в м. Голій Пристані»

18.08.2015

 Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проекту рішення Голопристанської міської ради «Про перейменування вулиць та провулків в м. Голій Пристані»

 
1. Найменування організатора громадського обговореннявиконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області.
2. Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події – об’єкти права власності (вулиці, провулки), яким пропонується змінити назви:
1
вул. Будьоного
21
вул. Л. Шевцової
2
вул. Ворошилова
22
пров. У. Громової
3
вул. Дзержинського
23
пров. Дубініна
4
вул. Калініна
24
пров. Енгельса
5
вул. Кірова
25
пров. Жовтневий
6
вул. Комсомольська
26
пров. Корчагіна
7
вул. Комунарів
27
пров. З. Космодемьянської
8
вул. Кошового
28
пров. Котовського
9
вул. Леніна
29
пров. Крупської
10
вул. К. Маркса
30
пров. Кулика
11
вул. Московська
31
пров. Маяковського
12
вул. Орджонікідзе
32
пров. П. Морозова
13
вул. Петровського
33
пров. Піонерський
14
вул. Полякова
34
пров. Пролетарський
15
вул. Радянська
35
пров. Радгоспний
16
вул. Тельмана
36
пров. 9 Січня
17
вул. 1 Травня
37
пров. Тюленіна
18
вул. Дм. Ульянова
38
пров. Чапаєва
19
вул. Фрунзе
39
пров. Щорса
20
вул. Червоноармійська
 
 
 
3. Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції – назви об’єктів права власності (вулиць, провулків), що пропонується присвоїти:
 
 
Існуюча назва
 
                  Нова назва
1
вул. Будьоного
вул. Березнева
2
вул. Ворошилова
вул. Абрикосова
3
вул. Дзержинського
вул. Депутатська
4
вул. Калініна
вул. Кленова
5
вул. Кірова
вул. Каштанова
6
вул. Комсомольська
вул. Зоряна
7
вул. Комунарів
вул. Кобзарська
8
вул. Кошового
вул. Ковальська
9
вул. Леніна
вул. Санаторна
10
вул. К. Маркса
вул. Мисливська
11
вул. Московська
вул. Магістральна
12
вул. Орджонікідзе
вул. Олешківська
13
вул. Петровського
вул. Паркова
14
вул. Полякова
вул. Платанова
15
вул. Радянська
вул. Радісна
16
вул. Тельмана
вул. Троїцька
17
вул. 1 Травня
вул. Центральна
18
вул. Дм. Ульянова
вул. Урожайна
19
вул. Фрунзе
вул. Фіалкова
20
вул. Червоноармійська
вул. Чорноморська
21
вул. Л. Шевцової
вул. Бузкова
22
пров. У. Громової
пров. Господарський
23
пров. Дубініна
пров. Джерельний
24
пров. Енгельса
пров. Європейський
25
пров. Жовтневий
пров. Живописний
26
пров. Корчагіна
пров. Криничний
27
пров. З. Космодемьянської
пров. Лебедина  
28
пров. Котовського
пров. Зірковий
29
пров. Крупської
пров. Левадний
30
пров. Кулика
пров. Низинний
31
пров. Маяковського
пров. Мистецький
32
пров. П. Морозова
пров. Мальовничий
33
пров. Піонерський
пров. Покровський
34
пров. Пролетарський
пров. Воскресенський
35
пров. Радгоспний
пров. Робітничий
36
пров. 9 Січня
пров. Скадовський
37
пров. Тюленіна
пров. Грушовий
38
пров. Чапаєва
пров. Чумацький
39
пров. Щорса
пров. Щасливий
 
 4. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події - виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області.
Строк - два місяці.
5. Місце, час проведення заходів з громадського обговорення,   акредитація представників засобів масової інформації, реєстрація учасників – приміщення міськвиконкому за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14, 05.10.2015, 9-00 – громадські слухання.
6. Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону– Херсонська обл., м. Гола пристань, вул. 1 Травня, 14, адреса електронної пошти gopri@online.ua, тел. 2-15-55, загальний відділ.
7. Строк і форма для подання пропозицій (зауважень) – один місяць (до 18.09.2015 включно), пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає (форма додається).
8. Місце знаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення – Херсонська обл., м. Гола пристань, вул. 1 Травня, 22, адреса електронної пошти gopri@online.ua, тел. 2-11-61, відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва.
9. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – начальниквідділу містобудування, архітектури та капітального будівництва – головний архітектор виконавчого комітету Голопристанської міської радиЩипак Анатолій Іванович.
10. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – один день (19.10.2015), офіційний веб-сайт Голопристанської міської ради gopri@online.ua.   
 
 


1. Часник Марина, 20.08.2015 20:49
пропоную вул. 1 Транвя перейменувати на вул. Суворова, а вулиці названі в честь героїв ВВВ взагалі не переіменувувати.
2. Кода Ольга, 25.08.2015 19:31
1 Травня-МІЖНАРОДНЕ свято трудящих, а не Радянського Союзу.Вулиця 1 травня на мою думку повинна залишитися. Вулиці, які носять ім"я героїв Другої світової війни і, які боролися з фашизмом, треба залишити без змін. Не треба все під одну гребінку.
3. Владислав, 31.08.2015 19:47
Вдячний організатору обговорення - виконкому Голопристанської міськради за можливість долучитися до обговорення проекту рішення з цього питання. Розуміючи "вагу свого голосу", я все одно висловлю свою думку. Отже: Тельмана - М.Я.Тіля(відомого земляка-композитора, який написав відому пісню-гімн про Голу Пристань); 1 Травня - 1 Травня(міжнародне свято трудящих), а також вулиці та провулки Шевцової, У.Громової, Корчагіна, З.Космодем'янскої, Кулика, П.Морозова, Пролетарський (чому і кому може не подобатися пролетаріат?),9 Січня(знати треба трішки історії), Тюленіна залишити без зміни назви. Щодо провулку Маяковського, запропонував би також залишити, і тільки коротко до цього додав би з його вірша "Долг Украине", написаного в 1926 році, таку строчку: "...Товарищ москаль, на Украину шутки не скаль...". То, де тут так звана "коммунізація"? Не кажучи вже, як на мене, про "Я волком бы выгрыз бюрократизм...". Хіба не актуально і зараз? А щодо провулку Піонерського, то, якщо вже і тут "пахне комунізацією", давайте перейменуємо на "Скаутський". Хоча не тільки мені, я переконаний, більше імпонує "Піонерський" (всеж таки, як там не було, а мені пощастило бути тричі учасником районого злету піонерів у рідній Голій Пристані...). Можливо, булоб не зайвим одну якусь вулицю перейменувати на честь когось із Почесних громадян міста. Підтримую також думку Ольги Коди. Все. Дякую. Успіхів нам усім і поміркованості.
4. Зеленін Юрій, 16.09.2015 19:10
Я та більшість мешканців вулиці 1 Травня не згоді з ініціативою щодо перейменування нашої вулиці. Чому саме? По-перше, святкування цього свята відбувається в 143 країнах світу і взагалі ніяк не пов"язане з комуністичним минулим нашої держави і святкування цього свята розпочалося в далекому 1886 році в капіталістичному США. По-друге, відповідно до ст.73 Кодексу законів про працю 1 Травня є червоною датою календаря і для більшості з нас довгоочікуваними вихідними днями з відпочинком на природі, тобто навіть КзПП не пов"язує цю дату з комуністичним минулим. По-третє, однією із назв (яку ми найбільше впізнаємо) є День міжнародної солідарності трудящих. У зв"язку із вищевикладеним, я та більшість мешканців вулиці 1 Травня, вважаємо, що перейменування нашої вулиці не є доцільним.
5. Сергей, 21.09.2015 16:22
Я проживаю на улице Советской и очень хотел бы, чтобы ее переименовали в улицу Европейскую, а не в Радостную.
Советская улица - одна из центральных улиц, и заслуживает название "Европейская" больше, чем нынешний переулок Энгельса. Пусть лучше этот переулок будет Радостным, а улица Советская станет Европейской!

Надеюсь, жители города меня поддержат.
Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.