Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шановні голопристанці!

17.05.2018

 

17 травня 2013 року об 11 годині 40 хвилин 286 Народних депутатів одноголосно прийняли Постанову про віднесення міста Гола Пристань Голопристанського району Херсонської області до категорії міст обласного значення.

Тож саме цього дня ми святкуємо знаменну дату – п’яту річницю із моменту, як Гола Пристань стала містом обласного значення.

Цей важливий крок на історичному шляху дав можливість збільшити надходження до міського бюджету, створити нові робочі  місця, забезпечити фінансову та економічну незалежність, покращити інвестиційний клімат. А це, в свою чергу, сприяло процвітанню Голої Пристані, покращенню життя та відпочинку її мешканців.Зараз ми знаходимося на вірному шляху до розвитку справді демократичного, європейського місцевого самоврядування. І саме статус міста обласного значення дає нам можливість зробити все від нас залежне, щоб Гола Пристань досягла ще більш високих результатів. Тож давайте разом прикладемо ще більше зусиль заради щасливого майбуття наших дітей та онуків.

Зі святом вас, шановні голопристанці, із п’ятими роковинами міста обласного значення!  

 

Із найкращими побажаннями,

 

Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.