Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

17.03.2017

 

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Цього дня ми маємо змогу подякувати всім вам – людям, які надають комунальні та побутові послуги, без яких неможливе цивілізоване життя. Ви невтомно працюєте для того, щоб у домівках кожного голопристанця була вода і тепло, були освітленими і прибраними вулиці, двори та під’їзди.

Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини у більшій мірі залежить від надійності надання послуг, тобто від вашої працелюбності та відповідальності.

Для міської влади створення комфортних умов для життя голопристанців нині є пріоритетним завданням. І я вірю, що спільними зусиллями нам вдасться подолати всі проблеми, пов’язані із облаштуванням побуту, та підняти рівень житлово-комунальних та побутових послуг.

Символічно, що ваше свято припадає саме на пору весни і розквіту. Тож цього весняного дня від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та усієї голопристанської громади бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків. Нехай щедрою до вас буде доля, а життєві негаразди завжди обминають. Будьте щасливі!

Зі щирою повагою, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.