Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


У цьому роздiлi надається можливiсть iнтерактивного спiлкування з головою Голопристанської міської ради. Вам пропонується надiслати листа з запитанням, що Вас турбує, або пропозицiєю (вiдповiдь Ви отримаєте на ваш особистий e-mail). Для цього потрiбно записати текст листа у полi, що подано нижче та вибрати iз запропонованого перелiку, до якої категорiї належить ваше питання.

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про звернення громадян
Стаття 5. Вимоги до звернення

Звернення адресуються органам державної влади i мiсцевого самоврядування, пiдприємствам, установам, органiзацiям незалежно вiд форм власностi, об`єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирiшення порушених у зверненнях питань.
У зверненнi має бути зазначено прiзвище, iм`я, по батьковi, мiсце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозицiї, заяви чи скарги, прохання чи вимоги:

 

Письмове звернення повинно бути пiдписано заявником (заявниками) iз зазначенням дати.

Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявниковi з вiдповiдними роз`ясненнями не пiзнiше як через десять днiв вiд дня його надходження, крiм випадкiв, передбачених частиною першою статтi 7 цього Закону.
 

* Ваше прізвище та і'мя
* Контактна інформація
Телефон, поштова скринька або адреса для листів
* Повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.