Швейна індустрія відроджується у Голій Пристані!

08.08.2017

 

До такого висновку прийшли всі присутні на урочистому відкритті Голопристанської філії ТОВ "Швейна фабрика "ВіД", яке відбулося у місті 7 серпня. 

Тут гарненькі україночки гостинно зустрічали хлібом-сіллю почесних гостей свята, які завітали до Голої Пристані, щоб привітати нове підприємство з днем народження.

На захід прибув і голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, який поздоровив голопристанців і зазначив, що наразі на підприємстві існує 62 робочих місця, але надалі передбачається створення понад 100 місць, обладнаних найсучаснішим устаткуванням.

– Це результат інвестиційного клімату у нашій області. Є інвестор, який готовий працювати та влада, яка це супроводжує. А для влади кожне робоче місце – це свято. Це можливість бути впевненим у завтрашньому дні. Це податки, за які ви будете ремонтувати дитсадки, школи, дороги, відроджувати інфраструктуру, – зауважив очільник області.

Зі словами вдячності до засновників швейної фабрики, які в таку нелегку годину наважилися відкрити виробництво та створити нові робочі місця, звернувся Народний депутат України Федір Негой. Від побажав підприємству професійних успіхів і підкреслив:

– Ми, як нардепи, завжди готові підставити дружнє плече, щоб ваша робота на благо України була завжди успішною.

Підтримав колегу і Народний депутат із Черкащини Сергій Рудик, який зазначив, що дуже важливо у наш час підтримувати підприємців, які вкладають гроші в Україну та українське. І ті, хто до цього має відношення, роблять величезну справу.

– У Голій Пристані вже стало доброю традицією кожного місяця відкривати нове підприємство. Хочу побажати всім нам, щоб ми темпів не збавляли, – зазначив під час привітального слова міський голова Олександр Бабич. Очільник міста звернув увагу на співпрацю органів місцевого самоврядування та бізнесу. – Саме у такій співпраці ми повинні вирішувати всі проблеми і питання, які виникають у селах, містах та в країні у цілому.

Підтримав Олександра Володимировича і голова Голопристанської районної ради Віталій Соловйов:

– Бізнес і влада не сперечаються, не заважають одне одному, не перешкоджають, а працюють відкрито і прозоро. Держава завжди буде поруч, доки є підприємці, які створюють робочі місця, сплачують податки, наповнюючи бюджет. Незважаючи на складну політичну та економічну ситуацію, є на сьогодні люди, які вірять у майбутнє України, розвивають бізнес і створюють робочі місця. Гола Пристань створила для них позитивний інвестиційний клімат і я бажаю, щоб він був ще жаркішим у цьому році.

До привітань долучився перший заступник голови Голопристанської РДА Віктор Богачук, який побажав колективу фабрики не зупинятися на досягнутому та завоювати серця і любов споживачів.

А серця підопічних Голопристанського геріатричного пансіонату та Старозбур’ївського загальноосвітнього санаторію школи–інтернату швейна фабрика "ВіД" уже завоювала – за чуйність, доброту та благодійну допомогу підприємству дякували директори закладів Ольга Квітковська та Ольга Тонконог, які оголошували подяку генеральному директору компанії Володимиру Дарморозу. А Володимир Миколайович, у свою чергу, подякував голові Херсонської обласної державної адміністрації Андрію Гордєєву і зазначив, що відкриття філіалу – ідея очільника області.

До присутніх звернулася і директор ТОВ "Швейна фабрика "ВІД" Анастасія Мороз:

– Комфортні умови праці, зручний графік роботи і високі зарплати – те, що ми пропонуєм нашим співробітникам. Ми відкрити для всіх і раді вітати кожного, хто хоче розвиватися разом з нами.

Анастасія Павлівна зазначила, що швейній фабриці "ВіД"  Міністерство оборони та внутрішніх справ України довіряють виконувати державні замовлення на виготовлення форми для учасників АТО, яка розроблюється на сучасному обладнанні і по сучасним технологіям. Як підтвердження, вона представила виготовлений на фабриці одяг, який презентували школярі із Голої Пристані. Чоловічі та жіночі куртки, комбінезони, жилети, сорочки, футболки, теніски та блузи, виповнені з нанесенням логотипів та фірменної символіки залишили приємне враження у присутніх.

Урочиста частина завершилася перерізанням червоної стрічки розкрійними ножицями. Далі всіх запросили у приміщення фабрики для ознайомлення із новоствореною швейною філією. Тут на загальній площі приміщення 1022,5 кв.м були презентовані розкрійний, вишивальний, швейний цехи.

Керівництвом фабрики вже проведено роботу з міськрайонним центром зайнятості для підбору кваліфікованого персоналу – перші 30 осіб пройшли стажування на головному підприємстві у м. Херсоні.

Тож залишається тільки ще раз привітати керівництво та колектив швейної фабрики із відкриттям філіалу в Голій Пристані та побажати успіхів, процвітання і підкорення нових вершин.

 Наталья ЯРОВА. Фото автора.

Фотозвіт

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.