Перша паля "НІБУЛОНУ"

03.10.2016

 

 

 30 вересня стало знаковим днем як для Голої Пристані та Херсонської області, так і для ТОВ СП "НІБУЛОН", адже у цей день компанія розпочала реалізацію чергового етапу свого інвестиційного проекту з відродження Дніпра як головної транспортної магістралі в Україні.

Саме тому не дивно, що на майбутньому будівельному майданчику зібралися жителі та гості міста, щоб взяти участь в урочистому закладанні першої палі для побудови перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий та морський транспорт.

Розпочались урочистості із концерту, який підготували та провели артисти Голопристанського районного Будинку культури. А вже офіційна частина настала трохи пізніше – присутні чекали на почесних гостей, які в цей час були на ІХ Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти», у рамках якого і відбулася презентація нового інвестиційного проекту «НІБУЛОНу».

На урочисте відкриття завітали перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, генеральний директор сільськогосподарського підприємства «Нібулон», Герой України Олексій Вадатурський, заступник директора департаменту залучення інвестицій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Оксана Гришкевич, Посол Македонії в Україні Столе Змейкоскі, Голопристанський міський голова Олександр Бабич, заступник голови Голопристанської РДА Олена Кравченко-Скалозуб, голова Голопристанської районної ради Віталій Соловйов та інші гості.

Вітаючи присутніх, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв наголосив:

– Питання залучення інвестицій – це питання номер один, яке поставив перед нами Президент України. Тут, у Голій Пристані, нині створюється логістичний комплекс, який сьогодні дасть новий подих всій Херсонщині. Це той комплекс, який дозволить наші фрукти і овочі транспортувати на північ країни і навіть в Білорусію. Це офіційна заробітна плата, 150 постійних робочих місць і 1,5 тисячі робочих місць під час будівництва.  Ми маємо зробити все, щоб у нашому регіоні було безпечно працювати, щоб створений тут інвестиційний клімат дозволяв вкладати гроші в Херсонщину, створювати робочі місця, щоб наші діти й онуки жили тут, в Голій Пристані, в Скадовську та інших містах та селах нашої області. І це те, що робить сьогодні компанія «НІБУЛОН». Це і є відновлення нашої держави.

Привітав присутніх із урочистою подією перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода:

- Сьогодні відбувається величезна подія, адже останні роки не так часто ми бачимо, щоб інвестори вкладали кошти. Коли країна фактично знаходиться в умовах військової агресії, не так легко переконати інвестувати в Україну.

Це підтвердив і Голопристанський міський голова Олександр Бабич, який запевнив, що міська рада, виконавчий комітет сьогодні націлені на створення відповідних умов для того, щоб інвестори приходили в місто, щоб вони чесно працювали, сплачували податки і допомогли розвиватися нашій громаді. Як доказ, очільник міста презентував "Стратегію сталого розвитку Голої Пристані" і акцентував на тому, що така статегія є лише в чотирьох містах України.

Новий термінал у м. Гола Пристань – ювілейний 25-ий об’єкт компанії. Символічно, що рішення про його будівництво «НІБУЛОН» оголосив напередодні 25-річчя Незалежності України та 25-ої річниці з дня заснування самої компанії. Про це зазначив під час вітального слова генеральний директор підприємства Олексій Вадатурський.

Він зауважив, що нове потужне підприємство буде збудоване у найкоротші терміни і в майбутньому цей майданчик неможливо буде пізнати. Підтверджували це і тематичні стенди, на яких був зображений проект терміналу, що постане вже у травні 2017 року.

За словами Олексія Вадатурського, 28 вересня було укладено договір оренди з міською радою, на початку серпня було підписано всі необхідні документи на право власності на всі будівлі. Вже сьогодні широким фронтом виконуються проектні роботи.

– Цей термінал стане найсучаснішим об’єктом компанії, адже, прислуховуючись до побажань наших працівників та професійних тенденцій, кожне нове підприємство ми будуємо кращим за попереднє, – розповів Олексій Опанасович.

У ході реалізації програми послуги вітчизняного аграрного лідера будуть наближені безпосередньо до товаровиробника, що створить належні умови з приймання зерна і значно підвищить економіку аграрного сектору регіону. Окрім того, сільгосптоваровиробники зможуть отримати більш привабливу ціну при зменшенні витрат на транспортування зерна.

Сучасне європейське підприємство у м. Гола Пристань дасть змогу транспортувати річкою до півмільйона тонн вантажів на рік, а це означає, що автомобільні шляхи в області будуть розвантажені на 21 тисячу вантажівок. Крім того, це дасть позитивний екологічний ефект за рахунок значного скорочення викидів продуктів згоряння палива в повітря.

– Для процвітання бізнесу потрібні талановиті менеджери, бізнесмени, які люблять свою країну, свій народ. Радий своєму знайомству з Олексієм Вадатурським. Він є прикладом того, як потрібно любити Україну і працювати на її благо, — поділився з присутніми своїми враженнями Посол Македонії в Україні Столе Змейкоскі.

І, нарешті, настав найвідповідальніший момент свята  – забиття першої палі, яка стала символом початку реалізації інвестиційного проекту у місті Гола Пристань.

Наприкінці заходу всі присутні мали змогу ознайомилися з технікою, розміщеною на річці Конка, яку вже випускає підприємство «НІБУЛОН». Відтепер ця техніка функціонуватиме і на Херсонщині.

Отже, будівництво перевантажувального терміналу почалося, тож вітаємо із цією знаменної подією голопристанців і з нетерпінням чекаємо на початок роботи підприємства у нашому місті.

 Наталья ЯРОВА за матеріалами ТОВ СП "НІБУЛОН"

 

Фото автора.

Фотозвіт


Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.