Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

Об’ява.

    ТОВ «ЕКОМЕНЕДЖМЕНТ ГРУПП», що є розробниками Звіту з ОВД для ПП «ОРГАНІК СІСТЕМС», звітує з оцінки впливу на довкілля облаштування системи крапельного зрошування для вирощування томатів на землях каховського та скадовського районів (колишні Голопристанський, Каланчацький, Скадовський та Чаплинський райони) Херсонської області, загальною площею 3040 га з подальшою перспективою розширення загальної площі зрошуваних земель до 6000 га.

    Зі змістом Звіту можна ознайомитись ТУТ

  


 

 

Допоможемо співвітчизникам у складний для країни час!

Дуже боляче спостерігати за тим, що коїться в Україні. Серце обливається кров’ю від того, що кожного дня Україна втрачає на Донбасі талановитих та мужніх людей. Можливо хтось з них міг в майбутньому стати великим поетом, художником або музикантом… Але, видно, не доля статися цьому… Також дуже боляче спостерігати за тим, як руйнується наша культурна спадщина. Руйнується те, що набувалось протягом багатьох років. 

Захищати свою Вітчизну – це священний обов’язок кожного громадянина, і ось те, що сьогодні роблять наші воїни, якраз і є прикладом найвищого патріотизму.

Сьогодні, без перебільшення, можна стверджувати, що психологічну стійкість та здатність переносити високі нервово-психологічні навантаження у наших бійців підтримує на високому рівні, власне, безкорисна та постійна моральна й матеріальна підтримка всього українського народу.

На території міста проводиться певна робота щодо надання допомоги військовослужбовцям. Небайдужі мешканці Голої Пристані незалежно від матеріального становища роблять свій внесок у майбутнє незалежної України. Допомога військовим надається шляхом збору верхнього одягу. Збір  одягу проводиться за адресою м. Гола Пристань, вул.. К.Маркса 18, другий поверх.

З метою своєчасного забезпечення учасників АТО та постраждалих від бойових дій на сході інфікційно-безпечними компонентами та препаратами крові 25 вересня 2015 року на базі відділення переливання крові КП Голопристанської центральної районної лікарні відбудеться день здачі крові. Буде працювати виїзна бригада обласного центру служби крові. Всі мешканці міста, яким не байдужа доля постраждалих від бойових дій на сході людей запрошуємо прийти до відділення переливання крові.

Ми одне ціле, і тільки тоді, коли ціну свободи будуть розуміти всі - тоді свобода буде цінуватись. Слава Україні, Слава нашим Героям!

 

Вічна слава борцям, які загинули захищаючи нашу неньку! Герої не вмирають!
Дякуємо батькам, які народили таких мужніх синів!

 

 

 

  


 

 

Шановні мешканці міста Гола Пристань!

В зв'язку із складною ситуацією, яка склалася на території Донецької, Луганської областей та в Автономній Республіці Крим та м. Севастополя виконавчий комітет Голопристанської міської ради просить відгукнутись небайдужих громадян стосовно надання житла для розміщення переселиних з небезпечних областей людей.

За інформацією та з пропозиціями стосовно вищезазначеного, просимо звертатись до управління соціального захисту населення, сім’ї та праці за адресою м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14, а також за телефоном 7 72 89

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.

Телефони гарячих ліній:

-          урядова «гаряча лінія» - 0800507309;

-          головне управління Пенсійного фонду України в

Херсонській області - 35 39 02;

-          управління з питань цивільного захисту Херсонської обласної державної адміністрації – 42-01-95;

-          Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації – 49-83-13;

-          управління соціального захисту населення, сім’ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської ради 7-72-89.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Організація виплати пенсій мешканцям
Автономної республіки Крим та м. Севастополя,
Донецької та Луганської областей

Для надання соціального захисту мешканцям Автономної республіки Крим та м. Севастополя, Донецької та Луганської областей впроваджено спрощений механізм переведення пенсій за місцем фактичного проживання. Все, що необхідне - це мінімальний пакет документів: заява, паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. Право вибору способу виплати (пошта, банк) - за пенсіонером. Нарахування здійснюватиметься за матеріалами електронної пенсійної справи.

Розроблений порядок має на меті прискорити одержання пенсійних коштів, щоб громадяни отримали належні виплати вже у місяці, наступному за місяцем звернення.

Отже, сім'ї, які приїхали із зазначених місцевостей, з будь-яких питань отримання пенсії можуть звертатися до найближчого органу Пенсійного фонду України в зручний час. Це стосується і пенсіонерів військовослужбовців міністерств і відомств, їм не обов'язково їхати до управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян. Заяви про запит пенсійних справ військовослужбовці можуть надавати до територіальних управлінь Фонду за фактичним місцем проживання. До зазначеної заяви додається, окрім паспорта та ідентифікаційного номера, заява про відкриття поточного рахунку у відділенні Ощадного банку в Херсонській області або заява на виплату пенсії через поштове відділення.

При зверненні громадян за первинним призначенням пенсії надаватиметься всіляка допомога у витребуванні необхідних документів.

Для надання допомоги громадяни можуть звернутися за телефонами:

Урядова "гаряча лінія" (0800) 507 309

"Гаряча лінія" Пенсійного фонду України (0800) 503 753

 

"Гаряча лінія" головного управління
Пенсійного фонду України
в Херсонській області
(0552) 35 39 02

 


 


 

 

 УДМС Херсонщини попереджає: порушив міграційне законодавство – неси відповідальність

 

 

     Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області нагадує іноземцям та особам без громадянства: перебуваючи на території України, необхідно дотримуватися норм міграційного законодавства.
     Трапляється, що громадяни інших держав порушують встановлені правила перебування на території України. За це передбачена адміністративна відповідальність згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, стаття 203, штраф від ста (1700 грн) до трьохсот (5100 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Також іноземці-правопорушники можуть бути примусово повернуті або примусово видворені до країни походження або третьої країни відповідно до положень статей 26 і 30 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства»:

 


1. ст. 26 «Примусове повернення іноземців та осіб без громадянства» застосовується до іноземців, які порушують законодавство про їх правовий статус або суперечать інтересам національної безпеки України, охорони громадського порядку, або охорони здоров’я, захисту прав і законних інтересів громадян України.

 

     У зазначених випадках рішенням про примусове повернення в’їзд в Україну може бути забороненим строком на 3 роки.

 

2. ст. 30 «Примусове видворення іноземців та осіб без громадянства» застосовується на підставі рішення суду у випадках невиконання без поважних причин рішення про примусове повернення в установлений строк. Також ця стаття застосовується, якщо є обґрунтовані підстави вважати, що іноземці або особи без громадянства ухилятимуться від виконання такого рішення.

 

     Іноземцям та особам без громадянства, зазначеним у статті 30, буде заборонено в’їзд в Україну строком на 5 років.

 

 

 

УДМС в Херсонській області 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.