Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  

 

Депутатський корпус
Голопристанська міська рада VІІ скликання (26 депутатів) 
 
Фото
 Прізвище,
ім’я, по-батькові
Рік
народження
Політична 
партія
 Посада
(станом на 10.11.2015)
Посада в раді Дні прийому  Години прийому  Місце прийому 
1.
Бездворний
Андрій
Іванович
1978 Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Фізична особа - підприємець Голова постійної комісії ради з питань планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Понеділок 14.00-16.00 КП «Гопри-Водоканал», вул.Лермонтова,41
2.
Васильєва
Світлана
В’ячеславівна
1976
Політична партія
"Наш край"
Фізична особа - підприємець
Депутат міської ради  Вівторок, п’ятниця 9.00-12.00 Міська рада, зал міськвиконкомувул. 1 Травня, 14
3.
 
Васютін
Олег
Юрійович
1963
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Пенсіонер
 Голова постійної  комісії ради з питань освіти, культури, туризму, молоді,спорту, соціального захисту та охорони здоров’я  

Перший вівторок місяця

 9.00-13.00 Вул. 1 Травня, 39, 1-й поверх, кім. № 8 (будівля СК «Оранта») 
4.
Гей
Віталій
Миколайович
1971
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Фізична особа - підприємець

 Голова постійної  комісії ради з питань екології, регулювання земельних відносин, використання природних ресурсів та благоустрою 

Понеділок

П’ятниця

13.00-17.00

8.00-12.00 

Міська радавул. 1 Травня, 14
5.
Гей
Олена
Георгіївна
1971
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Лікар Голопристанської центральної районної лікарні
  Депутат міської ради

Понеділок, п’ятниця

11.00-13.00 

Міська поліклінікавул.Ларіонова, 23 
6.
Грибко
Юрій
Сергійович
1980
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність""
Фізична особа - підприємець

   Депутат міської ради

Останній четвер місяця 14.00-15.00  Вул.Козацька,1 (будівля АТП) 
7.
 
Джус
Андрій
Миколайович
1976
Радикальна партія Олега Ляшка
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Голопристанської міської ради
Депутат міської ради
Перший вівторок місяця
 9.00 – 12.00 Міська рада, вул. 1 Травня, 14 
8.  
Гурнак
Роман
Вікторович
1987 Всеукраїнське об’єднання "Свобода" Менеджер фермерського господарства «Терра»    Депутат міської ради

Остання п’ятниця місяця

 10.00-12.00 Міська рада, зал міськвиконкомувул. 1 Травня, 14 
9.  
Дяченко
Ігор
Григорович
1968
Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Вчитель Голопристанської спеціалізованої школи
   Депутат міської ради  Другий і четвертий четвер місяця

 09.00-

12.00

Голопристанська спеціалізована школа,
кабінет учителя,
вул. 1 Травня, 21

10.
Зеленін
Юрій
Володимирович
1977
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Директор довірчого товариства "Херсонське бюро приватизації"

 Голова постійної комісії ради з питань побутового, торговельного обслуговування та розвитку підприємницької діяльності

Вівторок, четвер 13.00-17.00    Міська радавул. 1 Травня, 14
11.
Зибін
Віктор
Іванович
1949
Політична партія
"Наш край"
Директор Голопристанської районної дитячої школи мистецтв
   Депутат міської ради

Вівторок

П′ятниця 

10.00-12.00

10.00-13.00 

Голопристанська  районна дитяча школа мистецтввул.Горького,18 
12.
 
Каракіна
Віра
Кимівна
1961
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність""
Тимчасово не працює
   Депутат міської ради

Друга  та четверта п’ятниця місяця

10.00-16-00   Міська радавул. 1 Травня, 14
13.
 
Кондратюк
Василь
Васильович
1971
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність""
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради
   Депутат міської ради Перша середа місяця  10.00-12.00  Міська рада, зал міськвиконкомувул. 1 Травня, 14
14.
 
Крива
Тетяна
Олександрівна
1979
Політична партія "Опозиційний блок"
Медична сестра КХЗОР "Голопристанський геріатричний пансіонат"
   Депутат міської ради Понеділок, п’ятниця 10.00-12.00   КЗХОР «Голопристанський геріатричний пансіонат»вул. Чорноморська,103-а 
15.
Лук’янченко
Людмила
Олександрівна
1959
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність""
Секретар Голопристанської міської ради
   Депутат міської ради Понеділок, п’ятниця 8.00-11.00   Міська радавул. 1 Травня, 14
16.
 
 Негра
Олег
Анатолійович
 1969
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність""
Державний нотаріус
   Депутат міської ради Останній понеділок місяця 9.00-13.00  Голопристанська державна нотаріальна контора, вул.Енгельса,4 
17.
Пирогов
Василь
Вікторович
1963
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Секретар сектору Державної санітарної інспекції
   Депутат міської ради

Вівторок

Четвер

 9.00-12.00

13.00-17.00

Будівля  по  вул. 1 Травня,22 
18.
 
Попов
Геннадій
Васильович
1963
Політична партія
"Наш край"
Голова Голопристанської районної ради
   Депутат міської ради

Вівторок,

п′ятниця

 9.00-12.00  Міська радавул. 1 Травня, 14
19.
 
Саленко
Тетяна
Олександрівна
1956
Радикальна партія Олега Ляшка
Бібліотекар с.Білогрудове
   Депутат міської ради

Понеділок

П’ятниця

13.00-17.00

14.30-17.00 

Бібліотека с.Білогрудового 
20.
 
Стиркулова
Лариса
Миколаївна
1961
Радикальна партія Олега Ляшка
Пенсіонер
   Депутат міської ради Понеділок, п’ятниця  10.00-13.00 ІІ поверх офісу «Амріта», вул.К.Маркса, 4 (будівля магазину "Зоря"). 
21.
 
Студенянська
Олена
Володимирівна
1974
Політична партія "Опозиційний блок"
Начальник управління соціального захисту населення, сім’ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської ради
   Депутат міської ради Середа, четвер 13.00-15.00   Міська радавул. 1 Травня, 14
22.
 
Тупіков
Віталій
Миколайович
1981
Політична партія
"Наш край"
Директор "Юг-Інвест-Капітал"
   Депутат міської ради Вівторок 9.00-16.00  Будинок побуту, 1-й поверх «Юг Инвест Капитал»  вул. 1 Травня,45 
23.
Фісай
Сергій
Олександрович
1976
Політична партія "Опозиційний блок"
Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Голопристанської міської ради
  Голова постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку:

Понеділок

П’ятниця

9.00-11.00

15.00-17.00 

КП «Міськтеплокомуненерго» вул. Лермонтова,41 

24.
Худік
Наталія 
Володимирівна
1968
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Медична сестра фізіотерапевтичного відділення ДП "Санаторій "Гопри"" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця"
Депутат міської ради 

Щомісяця

25 числа

15.00  Міська рада, зал міськвиконкомувул. 1 Травня, 14 
25.
Шкроб
Ольга
Вікторівна
1961
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Концертмейстер Голопристанської районної дитячої школи мистецтв
   Депутат міської ради Понеділок, четвер  10.00-13.00 Голопристанська  районна дитяча школа мистецтввул.Горького,18 
26.
 
Якушенко
Микола
Миколайович
1962
Політична партія
"Наш край"
Завідуючий відділом народних інструментів Голопристанської районної дитячої школи мистецтв
   Депутат міської ради

Вівторок,

п′ятниця

 14.00-17.00  Голопристанська  районна дитяча школа мистецтввул.Горького,18 
 

 
Депутатський корпус
Голопристанська міська рада VІ скликання (30 депутатів) 
 

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Фото

Посада в раді

 

Посада та місце роботи депутата

Амбарцумов

Вячеслав Володимирович

Голова постійної комісії міської ради з питань побутового, торгівельного обслуговування та розвитку підприємницької діяльності

Фізична особа – підприємець

Бабич

Олександр

Володимирович

Голова постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я

Фізична особа – підприємець

Бездворний

Андрій

Іванович

Депутат міської ради

Фізична особа – підприємець

Білий

Дмитро

Анатолійович

 

Депутат міської ради

Фізична особа – підприємець

Бурдига

Тамара

 Іванівна

Депутат міської ради

Завідувач дошкільного навчального закладу №3 Голопристанської міської ради

Буренко

Олександр

Васильович

Голова постійної комісії міської ради з питань екології, регулювання земельних відносин, використання природних ресурсів та благоустрою

Фізична особа – підприємець

Гаврилов

Андрій

Вікторович

Депутат міської ради

Фізична особа – підприємець

Гей

Віталій

Миколайович

Депутат міської ради

Фізична особа – підприємець

Гордіна

Олександра

Вікторівна

 

Депутат міської ради

Культорганізатор Голопристанського геріатричного пансіонату

Доній

 Лілія

Миколаївна

 

Депутат міської ради

Фізична особа – підприємець

Дудник

 Віктор

Михайлович

 

Депутат міської ради

Товариство з обмеженою відповідальністю "Георесурси", начальник кар’єру

Жаров

Валерій

Анатолійович

 

Депутат міської ради

Фізична особа – підприємець

Зибін

 Віктор

 Іванович

 

Голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв′язку

Директор Голопристанської районної дитячої школи мистецтв

Ільченко

 Федір

 Ігнатович

 

Депутат міської ради

Пенсіонер

Кашуба

Зоя

Василівна

 

Депутат міської ради

Пенсіонер

Кулинич

Олег

 Леонідович

 

Депутат міської ради

Директор комунального підприємства "Гопри-Водоканал"

Лук’янченко

Людмила

Олександрівна

 

Секретар міської ради

Секретар Голопристанської міської ради

Маєвський

Віктор

Миколайович

 

Голова постійної комісії міської ради мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку

Начальник охорони ФГ «Інтегровані агросистеми»

Осіпова

Ганна

 Іллівна

Депутат міської ради

Старший єгер Голопристанської районної організації мисливців та рибалок

Писарєв

Валерій

Дмитрович

 

Голова постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю

Начальник дорожньо-експлуатаційної Голопристанської  дільниці  ДП «Херсонський облавтодор»

Пластун

Анатолій

Семенович

Депутат міської ради

Електромонтер насосної станції Херсонського заводу з розведення молоді частикових риб

Рубін

Іван

Андрійович

 

Депутат міської ради

Пенсіонер, голова організації ветеранів України в Голопристанському районі

Сахібов

Вадім

Володимирович

 

Депутат міської ради

Лікар Голопристанської центральної районної лікарні

Скляр

 Вадим

Федорович

 

Депутат міської ради

Фізична особа – підприємець

Страмнова

Ольга

 Олегівна

 

Депутат міської ради

Головний спеціаліст Голопристансього районного управління соціального захисту населення

Тарасенко

Любов

Радиславівна

 

Депутат міської ради

Медична сестра Голопристанської районної поліклініки

Фісай

 Сергій

Олександрович

Депутат міської ради

Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Голопристанської міської ради

Черняєв

Андрій

Володимирович

 

Депутат міської ради

Тимчасово не працює

Щипак

 Анатолій

Іванович

 

Депутат міської ради

Начальник відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Голопристанської міської ради,головний архітектор

Якименко

Олег

Сергійович

 

Депутат міської ради

Фізична особа – підприємець

 

 

 
 


 
 
 
Депутатський корпус 
 
Голопристанська міська рада v скликання (30 депутатів)
 
 
 
Прізвище, ім’я, по батькові депутата
 
Назва 
політичної партії (блоку) від якої обрано депутата 
(згідно класифікатору)
 
Посада в раді 
(згідно класифікатору)
 
Посада та місце роботи депутата
 
Бабич
 
Олександр
 
Володимирович
"Блок Юлії Тимошенко"
Депутат міської ради
Приватний підприємець
 
Бездворний
 
Андрій
 
Іванович
"Блок Юлії Тимошенко"
Депутат міської ради
директор Голопристанської районної друкарні ТзОВ "Літера"
 
Блакитний
 
Сергій
 
Михайлович
"Блок Юлії Тимошенко"
Депутат міської ради
Приватний підприємець
 
Боднар
 
Анатолій
 
Романович
Політична партія "Народний союз Наша Україна"
Депутат міської ради
завідувач неврологічного відділення Голопристанського ТМО
 
Бурдига
 
Тамара
 
Іванівна
"Блок Юлії Тимошенко"
Депутат міської ради
завідувач дошкільного навчального закладу №3
 
Бухвастова
 
Світлана
 
Романівна
Партія Зелених України (ПЗУ)
Депутат міської ради
лікар інфекційного відділення Голопристанського ТМО
 
Вахнюк
 
Михайло
 
Андрійович
"Блок Юлії Тимошенко"
Депутат міської ради
Лікар-хірург Голопристанського ТМО
 
Вєртікова
 
Альона
 
Володимирівна
Партія регіонів
Депутат міської ради
вчитель початкових класів Голопристанської ЗОШ №3
 
Гордіна
 
Олександра
 
Вікторівна
Партія регіонів
Депутат міської ради
культорганізатор геріатричного пансіонату
 
Гура
 
Лариса
 
Олександрівна
Народний блок Литвина
Депутат міської ради
завідувач складу Херсонського виробничо-експериментального заводу по розведенню молоді частикових риб
 
Діденко
 
Володимир
 
Леонтійович
"Блок Юлії Тимошенко"
Голова постійної комісії міської ради
директор Голопристанської ЗОШ № 1
 
Досенко
 
Ігор
 
Іванович
Політична партія "Народний союз Наша Україна"
Депутат міської ради
Приватний підприємець
 
Зибін
 
Віктор
 
Іванович
Партія регіонів
Голова постійної комісії міської ради
директор дитячої школи мистецтв
 
Ільченко
 
Федір
 
Ігнатович
Комуністична партія України
Депутат міської ради
пенсіонер
 
Коваленко
 
Микола
 
Миколайович
Народний блок Литвина
Голова постійної комісії міської ради
лісничий ДП "Голопристанське ДЛМГ"
 
Коломієць
 
Наталія
 
Анатоліївна
Політична партія "Народний союз Наша Україна"
Депутат міської ради
місцева поетеса
 
Маєвський
 
Віктор
 
Миколайович
Партія регіонів
Голова постійної комісії міської ради
начальник охорони ФГ «Інтегровані агросистеми»
 
Махновець
 
Олена
 
Борисівна
Партія регіонів
Секретар міської ради
секретар Голопристанської міської ради
 
Мосін
 
Сергій
 
Ігорович
Партія регіонів
Депутат міської ради
студент
 
Петрова
 
Ірина
 
Вікторівна
Партія регіонів
Депутат міської ради
провізор Голопристанської центральної районної апетки № 14
 
Погорільський
 
Андрій
 
Миколайович
Партія  Пенсіонерів України
Депутат міської ради
директор приватного підприємства "Землепроект"
 
Продченко
 
Надія
 
Михайлівна
Комуністична партія України
Депутат міської ради
вчитель Голопристанської ЗОШ № 1
 
Рубін
 
Іван
 
Андрійович
Комуністична партія України
Депутат міської ради
голова правління садового товариства "Ветеран-2"
 
Саленко
 
 Тетяна
 
Олександрівна
Партія регіонів
Депутат міської ради
бібліотекар бібліотеки села Білогрудове
 
Стецюк
 
Олександр
 
Валентинович
Партія регіонів
Голова постійної комісії міської ради
начальник філії "Голопристанська дорожно-експлуатційна дільниця" ДП "Херсонський облавтодор"
 
Стиркулова
 
Лариса
 
Миколаївна
Партія  Пенсіонерів України
Депутат міської ради
вчитель Гоопристанської ЗОШ №3
 
Тупіков
 
Віталій
 
Миколайович
Партія регіонів
Депутат міської ради
менеджер приватної фірми "GSM"
 
Черкашенко
 
Ольга
 
Василівна
"Блок Юлії Тимошенко"
Голова постійної комісії міської ради
завідувач Голопристанської районної аптеки  № 14
 
Сафонов
 
Сергій
 
Васильович
Комуністична партія України
Депутат  міської ради
пенсіонер
 
Щипак
 
Анатолій
 
Іванович
Партія регіонів
Депутат міської ради
завідувач відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та благоустрою міськвиконкому

 

 

 

 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.