Депутатський корпус
Голопристанська міська рада VІІ скликання (26 депутатів) 
 
Фото
 Прізвище,
ім’я, по-батькові
Рік
народження
Політична 
партія
 Посада
Посада в раді Дні прийому  Години прийому  Місце прийому 
1.
Бездворний
Андрій
Іванович
1978
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Фізична особа - підприємець
 Голова постійної комісії ради з питань планування, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Понеділок 14.00-16.00 КП «Гопри-Водоканал», вул.Лермонтова,41
2.
Богданова
Галина
Романівна
1959
Радикальна партія Олега Ляшка
Начальник фінансового управління
виконавчого комітету Голопристанської міської ради
 Депутат міської ради П’ятниця 8.00-12.00 Міська рада, вул. 1 Травня, 14
3.
 
Васильєва
Світлана
В’ячеславівна
1976
Політична партія
"Наш край"
Фізична особа - підприємець
  Депутат міської ради

Вівторок, п’ятниця

9.00-12.00 Міська рада, зал міськвиконкому, вул. 1 Травня, 14
4.
Васютін
Олег
Юрійович
1963
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Пенсіонер

 Голова постійної  комісії ради з питань освіти, культури, туризму, молоді,спорту, соціального захисту та охорони здоров’я

Перший вівторок місяця  9.00-13.00 Вул. 1 Травня, 39, 1-й поверх, кім. № 8 (будівля СК «Оранта») 
5.
Гей
Віталій
Миколайович
1971
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Фізична особа - підприємець
 Голова постійної  комісії ради з питань екології, регулювання земельних відносин, використання природних ресурсів та благоустрою 

Понеділок

П’ятниця

13.00-17.00

8.00-12.00 

 Міська рада, вул. 1 Травня, 14
6.
Гей
Олена
Георгіївна
1971
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Лікар Голопристанської центральної районної лікарні

  Депутат міської ради

Понеділок, п’ятниця  11.00-13.00  Міська поліклініка, вул.Ларіонова, 23
7.
 
Грибко
Юрій
Сергійович
1980
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність""
Фізична особа - підприємець
   Депутат міської ради Останній четвер місяця  14.00-15.00 Вул.Козацька,1 (будівля АТП) 
8.
 
Гурнак
Роман
Вікторович
1987
Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Менеджер фермерського господарства «Терра»
   Депутат міської ради

Остання п’ятниця місяця

 10.00-12.00 Міська рада, зал міськвиконкому, вул. 1 Травня, 14 
9.
 
Дяченко
Ігор
Григорович
1968
Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Вчитель Голопристанської спеціалізованої школи
   Депутат міської ради  Другий і четвертий четвер місяця

 09.00-

12.00

Голопристанська спеціалізована школа,
кабінет учителя,
вул. 1 Травня, 21

10.
Зеленін
Юрій
Володимирович
1977
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Директор довірчого товариства "Херсонське бюро приватизації"

 Голова постійної комісії ради з питань побутового, торговельного обслуговування та розвитку підприємницької діяльності

Вівторок, четвер 13.00-17.00    Міська рада, вул. 1 Травня, 14
11.
Зибін
Віктор
Іванович
1949
Політична партія
"Наш край"
Директор Голопристанської районної дитячої школи мистецтв
   Депутат міської ради

Вівторок

П′ятниця 

10.00-12.00

10.00-13.00 

Голопристанська  районна дитяча школа мистецтв, вул.Горького,18 
12.
 
Каракіна
Віра
Кимівна
1961
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність""
Тимчасово не працює
   Депутат міської ради

Друга  та четверта п’ятниця місяця

10.00-16-00   Міська рада, вул. 1 Травня, 14
13.
 
Кондратюк
Василь
Васильович
1971
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність""
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради
   Депутат міської ради Перша середа місяця  10.00-12.00  Міська рада, зал міськвиконкому, вул. 1 Травня, 14
14.
 
Крива
Тетяна
Олександрівна
1979
Політична партія "Опозиційний блок"
Медична сестра КХЗОР "Голопристанський геріатричний пансіонат"
   Депутат міської ради Понеділок, п’ятниця 10.00-12.00   КЗХОР «Голопристанський геріатричний пансіонат», вул. Чорноморська,103-а 
15.
Лук’янченко
Людмила
Олександрівна
1959
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність""
Секретар Голопристанської міської ради
   Депутат міської ради Понеділок, п’ятниця 8.00-11.00   Міська рада, вул. 1 Травня, 14
16.
 
 Негра
Олег
Анатолійович
 1969
Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність""
Державний нотаріус
   Депутат міської ради Останній понеділок місяця 9.00-13.00  Голопристанська державна нотаріальна контора, вул.Енгельса,4 
17.
Пирогов
Василь
Вікторович
1963
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Секретар сектору Державної санітарної інспекції
   Депутат міської ради

Вівторок

Четвер

 9.00-12.00

13.00-17.00

Будівля  по  вул. 1 Травня,22 
18.
 
Попов
Геннадій
Васильович
1963
Політична партія
"Наш край"
Голова Голопристанської районної ради
   Депутат міської ради

Вівторок,

п′ятниця

 9.00-12.00  Міська рада, вул. 1 Травня, 14
19.
 
Саленко
Тетяна
Олександрівна
1956
Радикальна партія Олега Ляшка
Бібліотекар с.Білогрудове
   Депутат міської ради

Понеділок

П’ятниця

13.00-17.00

14.30-17.00 

Бібліотека с.Білогрудового 
20.
 
Стиркулова
Лариса
Миколаївна
1961
Радикальна партія Олега Ляшка
Пенсіонер
   Депутат міської ради Понеділок, п’ятниця  10.00-13.00 ІІ поверх офісу «Амріта», вул.К.Маркса, 4 (будівля магазину "Зоря"). 
21.
 
Студенянська
Олена
Володимирівна
1974
Політична партія "Опозиційний блок"
Начальник управління соціального захисту населення, сім’ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської ради
   Депутат міської ради Середа, четвер 13.00-15.00   Міська рада, вул. 1 Травня, 14
22.
 
Тупіков
Віталій
Миколайович
1981
Політична партія
"Наш край"
Директор "Юг-Інвест-Капітал"
   Депутат міської ради Вівторок 9.00-16.00  Будинок побуту, 1-й поверх «Юг Инвест Капитал»  вул. 1 Травня,45 
23.
Фісай
Сергій
Олександрович
1976
Політична партія "Опозиційний блок"
Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Голопристанської міської ради
  Голова постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв’язку:

Понеділок

П’ятниця

9.00-11.00

15.00-17.00 

КП «Міськтеплокомуненерго» вул. Лермонтова,41 

24.
Худік
Наталія 
Володимирівна
1968
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Медична сестра фізіотерапевтичного відділення ДП "Санаторій "Гопри"" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця"
Депутат міської ради 

Щомісяця

25 числа

15.00  Міська рада, зал міськвиконкомувул. 1 Травня, 14 
25.
Шкроб
Ольга
Вікторівна
1961
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Концертмейстер Голопристанської районної дитячої школи мистецтв
   Депутат міської ради Понеділок, четвер  10.00-13.00 Голопристанська  районна дитяча школа мистецтв, вул.Горького,18 
26.
 
Якушенко
Микола
Миколайович
1962
Політична партія
"Наш край"
Завідуючий відділом народних інструментів Голопристанської районної дитячої школи мистецтв
   Депутат міської ради

Вівторок,

п′ятниця

 14.00-17.00  Голопристанська  районна дитяча школа мистецтв, вул.Горького,18