Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Підписано меморандум між Голопристанською МВА та Білозерською СВА

30.05.2023

29 травня в с.Білозерка був підписаний Меморандум про співпрацю між Голопристанською міською військовою адміністрацією Скадовського району Херсонської області та Білозерською селищною військовою адміністрацією Херсонського району Херсонської області.

Метою Меморандуму є співпраця сторін на засадах партнерства, спрямована на об’єднання зусиль щодо обміну досвідом та напрацювань з питань відновлення деокупованих територій, взаємну підтримку шляхом надання методичної та практичної допомоги у реалізації першочергових кроків з відновлення діяльності органів місцевого самоврядування задля прискорення організації процесів повернення до нормального життя мешканців громад в умовах воєнного стану та після його припинення або скасування.

Документ підписали начальник Голопристанської МВА Світлана ЛІННИК та начальник Білозерської СВА Ігор ОСТРІВНИЙ. Під час зустрічі було обговорено майбутню співпрацю, наміром якої є координація зусиль на спільну діяльність для досягнення мети Меморандуму, що здійснюється шляхом підготовки та реалізації спільних заходів. Цей документ закріпив співробітництво сторін на обласному та місцевому рівнях. В умовах війни така співпраця є надзвичайно важливою та актуальною. Віримо, що об’єднання зусиль сприятиме найкращій координації дій під час відновлення деокупованих територій та організації процесів повернення до нормального життя громад.

Разом до Перемоги!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше