Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Шановні жителі громади! Запрошуємо до обговорення проєкту рішення виконкому міської ради

Громадські слухання
22.11.2021

21 грудня 2021 року о 09.00 годині в залі засідань міськвиконкому відбудуться громадські слухання з приводу обговорення проєкту рішення виконавчого комітету міської ради «Про проведення конкурсу з надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Голопристанської міської територіальної громади та затвердження складу комісії, Положення про проведення конкурсу з надання послуг з поводження з побутовими відходами та конкурсної документації».

До обговорення проєкту рішення запрошуються усі бажаючі.

Відділ економічного розвитку
виконавчого комітету міської ради

 

*Ознайомитись з текстом проєкту рішення з додатками та текстом аналізу регуляторного впливу до проєкту рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради можна нижче в зображеннях.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше