Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання міського голови з Днем працівників архівних установ України

Привітання
24.12.2021

Шановні працівники архівних установ! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Професію працівника архіву обирають ті, хто розуміє значення збереження документальної спадщини для прийдешніх поколінь, хто цінує історію в усіх її проявах. Ви виконуєте важливу функцію забезпечення наших співгромадян соціально-правовою інформацією, сприяєте розвитку історичних і краєзнавчих досліджень. Дякую вам за ваш цінний внесок в розвиток історії країни та нашого краю, за кропітке вивчення найважливіших фактів, дбайливе зберігання документації та відповідальність і тонкість вашої роботи!

Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, успіхів у творчому пошуку, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні вашої високої професійної мети. Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах!

Олександр Бабич,
Голопристанський міський голова

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше