Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З Днем народження сьогодні приймає вітання Федір Барулін

Привітання
11.11.2021

Сьогодні, 11 листопада, свій день народження святкує Федір Барулін – голова правління Херсонської обласної громадської організації «Регіональна рада підприємців» та провідний експерт ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія», який разом із своєю командою з 2011 року тісно співпрацює з Голопристанською міською радою щодо реалізації проектів у сфері енергоефективності.

Так, в місті Гола Пристань здійснено впровадження енергозберігаючих технологій в дитячих садках, розроблена та затверджена Стратегія сталого розвитку міста до 2035 року. Наразі дитсадочки нашого краю є демонстраційною площадкою енергоефективності та обладнання, яке використовує відновлювальні джерела енергії (геліосистеми для гарячого водопостачання, вентиляція з рекуперацією повітря). Реалізовані проекти стали хорошим прикладом впровадження енергоефективних заходів для Голопристанщині.

 

Шановний Федоре Олександровичу! У цей чудовий день щиро вітаємо Вас із Днем народження.

Бажаємо Вам життєвої наснаги, професійних успіхів, нових звершень, сімейного благополуччя та добробуту. Хай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія, а доля збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням, здоров’ям та радістю буття.

Ми щиро віримо у Ваші нові здобутки в сфері впровадження енергоефективних заходів та сподіваємось, що наш тандем принесе ще багато чудових результатів, які послужать вдалим прикладом іншим містам України для досягнення максимально ефективного використання енергоресурсів та збереження клімату.

З глибокою повагою,
колектив Голопристанської міської ради

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше