Голопристанська МВА взяла участь у покладанні квітів до меморіального комплексу загиблих у Другій світовій війні
Голопристанська міська військова адміністрація взяла участь у покладанні квітів до меморіального комплексу загиблих у Другій світовій війні в Чорнобаївській територіальній громаді.
Сьогодні з нагоди відзначення 79-ї річниці Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років Голопристанська міська військова адміністрація в особі начальника Світлани Лінник та заступника начальника Андрія Єременка покладанням квітів вшанували пам'ять всіх полеглих у Другій світовій війні.
В пам'ятному заході взяли участь керівники Чорнобаївської, Голопристанської, Генічеської та Скадовської військових адміністрацій.
![](/storage/news/galleries/d1c8279b996e38fad501fe0a5ea1d94b.jpg)
![](/storage/news/galleries/d469efb4d9a70a992590129cb88b7c54.jpg)
![](/storage/news/galleries/77eecbdb1354300b3ad5772c2eef362e.jpg)