В Голій Пристані на Алеї Героїв вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави
Сьогодні (28 серпня 2021 року) в місті Гола Пристань на Алеї Героїв відбулося вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
Виконавчий комітет Голопристанської міської ради на чолі з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Світланою Лінник та Галиною Богдановою разом з керівниками комунальних закладів урочисто поклали квіти біля пам’ятних знаків Героїв Небесної Сотні і Загиблим за незалежність та волю України.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших співвітчизників, які загинули в російсько-українській війні на сході.
Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну та хто сьогодні боронить нашу державу в зоні проведення Операції Об’єднаних сил!
![](/storage/news/galleries/0a2597af13a0a53ddd4186832424dc85.jpg)
![](/storage/news/galleries/c57695527ee5e58915c36e463cbbec3f.jpg)
![](/storage/news/galleries/817c0779717c22e30ccea9da3bd506f2.jpg)
![](/storage/news/galleries/aae368617d7f27de800144fffc85a3e5.jpg)
![](/storage/news/galleries/ca46c2ab0b7fcb63bfb9fcfeaa98348f.jpg)