Представники відділу культури, туризму та ЗМІ ВК та КУ «Голопристанська дитяча школа мистецтв» взяли онлайн участь у відкритті I Південного фестивалю рідної мови «Рідна мова – шлях до перемоги!»
Представники відділу культури, туризму та ЗМІ виконавчого комітету та комунальної установи «Голопристанська дитяча школа мистецтв» Голопристанської міської ради спільно з працівниками сфери культури та освіти Херсонщини взяли онлайн участь у феєричній події – відкритті I Південного фестивалю рідної мови «Рідна мова – шлях до перемоги!» з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови.
Незабутня атмосфера вирувала у символічній залі, в якій відбулися святкова церемонія відкриття, виступи талановитої молоді Херсонщини, цікаві онлайн-студії за участю освітян та працівників бібліотек південного регіону, майстер-клас «Лялька-мотанка – сакральний український оберіг», екскурсія історією розвитку мови у регіоні «Хронологія лінгвоциду: Херсонщина» та інші цікавинки від провідних бібліотек Херсонщини.
По закінченні всі учасники обмінялися словами підтримки та великого оптимізму щодо відродження культурно-мистецьких та народно-пізнавальних, патріотичних заходів у таврійському краї.
![](/storage/news/galleries/d671b14e94799bea2d1ad6be4e3802ed.jpg)
![](/storage/news/galleries/94afcf4b4c71bf0a58524415861e9ae4.jpg)
![](/storage/news/galleries/84994966d154b49a4d12b5221c0220ef.jpg)
![](/storage/news/galleries/fc647fe06958efcc76e3206bd2b63202.jpg)
![](/storage/news/galleries/287659ae4facecad9010a468c2aa393d.jpg)
![](/storage/news/galleries/af41b5b7be7d77789f7a9d56a60e2b39.jpg)
![](/storage/news/galleries/e270de7f63a248ab69fb7bb9d58ca30b.jpg)