Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Представники відділу культури, туризму та ЗМІ ВК та КУ «Голопристанська дитяча школа мистецтв» взяли онлайн участь у відкритті I Південного фестивалю рідної мови «Рідна мова – шлях до перемоги!»

Події
22.02.2024

Представники відділу культури, туризму та ЗМІ виконавчого комітету та комунальної установи «Голопристанська дитяча школа мистецтв» Голопристанської міської ради спільно з працівниками сфери культури та освіти Херсонщини взяли онлайн участь у феєричній події – відкритті I Південного фестивалю рідної мови «Рідна мова – шлях до перемоги!» з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Незабутня атмосфера вирувала у символічній залі, в якій відбулися святкова церемонія відкриття, виступи талановитої молоді Херсонщини, цікаві онлайн-студії за участю освітян та працівників бібліотек південного регіону, майстер-клас «Лялька-мотанка – сакральний український оберіг», екскурсія історією розвитку мови у регіоні «Хронологія лінгвоциду: Херсонщина» та інші цікавинки від провідних бібліотек Херсонщини.

По закінченні всі учасники обмінялися словами підтримки та великого оптимізму щодо відродження культурно-мистецьких та народно-пізнавальних, патріотичних заходів у таврійському краї.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше