Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Здобувач освіти Голопристанської громади висловлюють свою вдячність Захисникам та з любов'ю вітають зі святом Дня Святого Валентина

Привітання
14.02.2024

14 лютого світ святкує День закоханих. Люди діляться один з одним своїми емоціями, зізнаються в коханні, дарують листівки із зображенням сердечка.

Після повномасштабного вторгнення відзначення цього свята в нашій державі набуває й іншого забарвлення. 

Ми пам’ятаємо про тих, чиї серця б’ються в пульсі, протистоячи окупантам, переповнюються любов'ю до України, до рідної землі Голопристанщини, до народу, до нації. Їхні імена завжди в наших серцях. 

Слава Україні! Слава Захисникам! Героям слава!

Здобувач освіти Голопристанської громади висловлюють свою вдячність Захисникам та з любов'ю вітають зі святом.

Так здобувачі освіти Голопристанського ліцею №2 на уроці технології висловили свою любов до Захисників Батьківщини, воїнів Збройних Сил України, незламних духом героїв – виготовили "валентинки" в простій техніці плетіння.

Учні Таврійського ліцею творчо вітають з Днем святого Валентина!

Учні 2 класу Новозбур'ївської гімназії вітають усіх з Днем Святого Валентина! 

Бажають з почуттям закоханості зустрічати кожен день, любити своїх близьких, свою другу половинку, свою роботу і діяльність, своє життя й себе. Щоб будь-яка любов завжди була взаємною!

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше