Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вакцинація – це можливість жити звичайним життям в надзвичайних обставинах

Важливе про COVID-19
04.10.2021

Перш за все вакцинація – це можливість жити звичайним життям в надзвичайних обставинах пандемії, яка продовжується. Вакцина готує організм  людини до боротьби з певною інфекцією, вірусом або хворобою. На відміну від більшості ліків, які лікують хворобу, вакцини запобігають їй.

Вакцинована людина захищає не лише себе від  пагубного вірусу, але і своїх близьких, і людей навколо.

Статистика захворювань на  COVID-19 наглядним прикладом показує, що вірус  легко може  призвести до тяжкої форми і тому, чим більше людини захищена- тим менша вірогідність зашкодити своїм рідним.

У сучасних умовах адаптивний карантин зберігає якнайбільше можливостей жити нормальним соціальним життям. Про  введення локдауну  мова не йде, тому соціальне життя не припиняється.

Ситуація в Україні  щодо вакцинації не є унікальною – в усіх країнах світу є значний скепсис щодо вакцин.

У  суспільстві можна стикнутись із антивакцинним настроєм, спричиненим релігійним чи науковим характером. Проте не варто робити поспішних висновків та зважити всі аргументи. Важливо розуміти, що зробивши щеплення, ми бережемо здоров'я свої близьких та рідних.

Джерело: Херсонська ОДА

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше