Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Апаратна нарада: увага комунальникам, медзакладам і енергоефективності

Актуально
29.11.2021

Сьогодні зранку міський голова Олександр Бабич провів щотижневу апаратну нараду із керівниками відділів виконкому, комунальних підприємств і організацій, старостами.

Серед питань, що цього тижня видаються найактуальнішими, голова громади зосередив увагу присутніх на попередженні про можливе погіршення погодних умов. Тому дав доручення керівнику КП «Міськтеплокомуненерго» і старостам заздалегідь бути готовими до того, щоб техніка могла вчасно вийти на розчищення вулиць населених пунктів. Старостам віддалених сіл міський голова рекомендував заручитися підтримкою фермерських господарств, оскільки снігоприбиральні машини, яких у нас не так багато, не зможуть дістатися туди вчасно, зважаючи на навантаження.

Також очільник міськради звернув увагу керівників закладів охорони здоров’я на необхідності покращення інфраструктури і розбудови стратегії розвитку медустанов. Представники НСЗУ, з якими зустрічався минулої середи Олександр Бабич, попередили про чіткі правила, за якими будуть сплачуватися кошти за надані послуги пацієнтам. Зокрема йдеться і про неможливість виплат при дублюванні функцій ЦПМСД і вторинних ланок – у такому разі заклади будуть змушені конкурувати між собою за право отримати фінансування.

Іще міський голова нагадав керівникам про своє доручення провести аудит енергоефективності закладів, адже результати таких перевірок вже мусять бути в міській раді.

Новини на цю ж тему

Адміністрація КНП «Голопристанська районна лікарня» повідомляє

Станом на 08-00 годину 25 лютого 2022 року лікарня працює в штатному режимі. Медичний персонал лікарні на робочих місцях відповідно до графіку. В умовах воєнного стану, згідно з чинними наказами, планова госпіталізації відтермінована. Ургентна допомога надається в повному обсязі.
До відома громадян
25.02.2022

Надзвичайний стан: які можуть бути обмеження для громадян

Режим надзвичайного стану, як повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, вводитимуть по всій Україні, крім Донецької та Луганської областей (там і так діє особливий режим). У зв'язку з цим на громадян чекає ряд обмежень.
До відома громадян
23.02.2022

НА ВАРТІ ТРУДОВИХ ПРАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

Головне управління Держпраці у Херсонській області акцентує увагу всіх керівників закладів охорони здоров'я Херсонської області  на обов’язковому підвищенні базового рівня заробітної плати медичним працівникам.
Актуально
17.02.2022

Змова “слуг народу”: Антимонопольний комітет розпочав перевірку придбання “Геройського солезаводу”

Антимонопольний комітет України розпочав дослідження щодо дотримання законодавства під час продажу майна держпідприємства “Геройське дослідно-промислове підприємство”. Як відомо зі ЗМІ та аналізу реєстрів, за фірмами, що брали участь в торгах, стоїть нардеп Олексій Ковальов.
Сьогодення
09.02.2022

Про медичний огляд працівників певних категорій!

Міністерство охорони здоров’я України повідомило Фонд про розпочату роботу з розробки нової редакції проекту наказу, який буде регулювати діяльність, пов’язану з проведенням медичних оглядів працівників певних категорій.
Фонд соціального страхування повідомляє
02.02.2022

Сьогодні у міського голови відбулася апаратна нарада

Чергову апаратну нараду провів міський голова Олександр Бабич. Він розповів про робочу поїздку на засідання Правління Асоціації міст України, торкнувся питань заключення лікарнею договорів з НСЗУ, тарифів на електропостачання, а також акумулювання фінансових і енергетичних резервів.
Сьогодення
01.02.2022

Народний депутат Сергій Козир відвідав Голопристанщину

З дружнім візитом до Голопристанської територіальної громади завітав народний депутат Верховної Ради України Сергій Козир. На зустрічі з вдячністю за співпрацю очільник громади Олександр Бабич вручив Сергію В’ячеславовичу медаль за вагомий внесок у розвиток міста Гола Пристань.
Сьогодення
22.12.2021

Сьогодні міський голова Олександр Бабич провів щотижневу апаратну нараду

Сьогодні міський голова Олександр Бабич провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, комунальних підприємств і старостами. Він перевірив готовність до проведення новорічних свят у громадах, а також розповів про своє відрядження на засідання правління Асоціації міст України
Актуально
13.12.2021

Актуальні питання громади розглянуті на щотижневій апаратній нараді

22 листопада під головуванням голови Голопристанської міської територіальної громади Олександра Бабича у залі засідань відбулась щотижнева апаратна нарада за участю заступників міського голови, старостів, керівників структурних підрозділів, комунальних закладів установ та підприємств громади.
Виконавчий комітет міської ради інформує
22.11.2021

Сьогодні на міському ринку працював мобільний пункт вакцинації

Близько сотні бажаючих вакцинуватися від Ковіду мешканців міста, в тому числі й підприємців, що працюють на Голопристанському ринку, прийшли сьогодні до його адмінбудівлі – поряд із нею, в одному з бутіків у павільоні, медики розгорнули мобільний пункт.
Актуально
22.10.2021

Міський голова О.В. Бабич відвідав конференцію з енергоефективності у м. Гнівань

Конференція відбулася 1 жовтня у Гнівані Вінницької області, яке є містом-партнером Голої Пристані. Такий формат спілкування представників органів місцевого самоврядування, проєктних і будівельних організацій дозволяє громадам ділитися досвідом, переймати кращі напрацювання...
Актуально
05.10.2021

Нагальні питання громади розглянуті на апаратній нараді міської ради

Традиційно в понеділок (04 жовтня) у міській раді відбулася чергова апаратна нарада очільника громади Олександра БАБИЧА за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міської ради, старост округів, керівників установ та організацій Голопристанської територіальної громади.
Виконавчий комітет міської ради інформує
04.10.2021

Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Уже з жовтня всі заклади охорони здоров’я мають повністю перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.
Актуально
20.09.2021
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше