Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Херсонській області пройде дієвий тиждень знешкодження мишоподібних гризунів

Оголошення
06.10.2021
З 8 по 16 жовтня у Херсонській області триватиме дієвий тиждень знешкодження мишоподібних гризунів. Мета - недопущення розповсюдження мишей на полях Херсонщини.
Департамент розвитку сільського господарства та зрошення м.Херсон нагадує про необхідність проведення агротехнічних профілактичних заходів.
До таких заходів відносяться: знищення бур’янів, зменшення втрат врожаю, своєчасна зяблева оранка. Це дозволить позбавити гризунів корму та надійного сховища.
Також для недопущення розселення гризунів на посівах сільськогосподарських культур, доцільним є встановлення господарського контролю за розвитком та регулюванням їх чисельності в місцях резервацій. За наявності встановлення від 3- х до 5-ти і більше жилих колоній на 1 га для боротьби з гризунами необхідно застосовувати біологічні та хімічні засоби.
ВАЖЛИВО!!
Для упередження запобігання загибелі тварин, а також погіршення середовища їх існування, нагадуємо про розпорядження голови ОДА від 15 липня 2021 року № 592, яким забороняється застосування родентицидів з діючою речовиною бродіфакум у межах 40-кілометрової зони Біосферного заповідника “Асканія-Нова”.
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше