Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Херсонський обласний ТЦК та СП інформує про «гаряча лінії» зв'язку

Оголошення
07.06.2024

Для якісної комунікації і оперативного реагування на звернення громадян в Херсонському Обласному ТЦК та СП і в РТЦ Херсонської області функціонує «гаряча лінія»:

  • Херсонський ОТЦК та СП – 067 725 7030
  • Херсонський РТЦК та СП – 067 725 6905
  • Бериславський РТЦК та СП – 067 725 7016

За цими номерами Вас проінформують відносно чинного законодавства та інших нормативно-правових актів щодо мобілізації, наддадуть відповідь на питання пов’язаних з військовим обліком, підстав та порядку реалізації права на відстрочку, порядку здійснення бронювання, тощо.

  • Відділ оформлення допомог, військових пенсій та пільг Херсонського ОТЦК та СП – 068 610 5472

За даним номером вас проінформують відносно одноразової грошової допомоги відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни», оформлення документів для отримання пенсії по втраті годувальника або оформлення документів для отримання статусу учасника бойових дій. Евакуація полеглих «НА ЩИТІ», та з приводу інших питань пов’язаних з соціальним захистом військовослужбовців і членів їх сімей.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше