Мам, можна подякую?
Психологічна допомога під час дії воєнного стану
Мамо, дякую за те, що ти є!
![](/storage/news/galleries/f259bf40f432f48f8f7f151d53c6a60c.jpg)
![](/storage/news/galleries/b0544e8c14cc11b967ab5952d832ea69.jpg)
![](/storage/news/galleries/aa3b9753fced9124163ea5a70d14d2f3.jpg)
![](/storage/news/galleries/7fc6e9aa63ada47779ca2ab67ce79fad.jpg)
![](/storage/news/galleries/0e96f3e4183bdde12363bbac4ac3a1fe.jpg)
![](/storage/news/galleries/db1219000d3fa8ccaa9ed92ca46fee83.jpg)
![](/storage/news/galleries/2cc0db6bd180f0184e50f33e7ddaed7b.jpg)
![](/storage/news/galleries/15ad908ccc0684cf29d9385b594d3dc1.jpg)
Мамо, дякую за те, що ти є!
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше