Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

Фонд соціального страхування повідомляє
18.10.2021

За 9 місяців 2021 року у Олешківському відділенні зареєстровано 40 страхових нещасних випадків, які сталися з працівниками різних професій. Усі ці випадки за результатом розслідування пов’язані з виробництвом.

38 випадків (захворювання на КОВІД) сталися з працівниками медичних закладів в минулому Олешківського та Голопристанського районів.

Два випадки сталися з працівниками сільгосппідприємств. Якщо один працівник відбувся травмами легкого ступеню, то другий, попавши під дію електричного струми високої напруги отримав за рішенням медичної комісії групу каліцтва.

Якщо порівнювати рівень травматизму 9 місяців 2021 року з відповідним періодом 2020 року то у 2021 році сталося на 7 випадків менше ніж у відповідному періоді минулого року. Але, якщо враховувати кількість перехідних випадків, які осталися не до розслідуваними у 2020 році медпрацівників перехворілих на COVID-19, то рівень травматизму за 9 місяців 2021 року у порівнянні з таким же періодом 2020 року, більший на 29 випадків або у 4 рази.

На даний час у 3 кварталі, а саме у вересні місяці отримано від медичних закладів районів 5 повідомлень про захворювання медичних працівників, які надійшли до Олешківського відділення. Розпочаті розслідування цих випадків. Також надійшли повідомлення про травмування робітника дорожньої служби, працівника лісового господарства та сільгосппідприємства. Два працівника отримали травми внаслідок ДТП, один отримав травми у наслідок протиправних дій інших осіб. По цим трьом випадкам відкриті кримінальні провадження і ведеться розслідування поліцією.

За 9 місяців 2021 року страховим експертом з охорони праці Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області проведена робота з питань профілактики виробничого травматизму на підприємствах в установах та організація, які знаходяться на території (Олешківського та Голопристанського районів).

Проведено 18 перевірок стану умов праці та профілактичної роботи. З них 12 планових 6 позапланових у зв’язку з нещасними випадками. Виявлено 104 порушення законодавства з питань охорони праці. Роботодавцям перевірених установ видані подання про усунення виявлених порушень.

Страховим експертом відділення прийнято участь у 2 семінарах 1 круглому столі 21 нараді. Страхувальникам надано 153 консультації з питань охорони праці. Складено 23 протоколи щодо доопрацювання СУОП. Також проведено ряд інших профілактичних заходів спрямованих на зменшення ризику настання в подальшому випадків виробничого та невиробничого травматизму.

Підсумовуючи вище викладене хочу зазначити! Пандемія з приходом холодів починає свій наступ. Ми, усі повинні дуже серйозно віднестися до використання засобів безпеки. Бажаю усім здоров’я та безпечних та нешкідливих умов праці.

О.В. Козир, страховий експерт з охорони праці
Олешківського відділення УВД ФСС України в Херсонській області

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше