26 серпня в Херсоні Голопристанська міська рада отримала сучасний шкільний автобус
Ключі від «Школярика» міському голові Олександру БАБИЧУ передав голова Херсонської облдержадміністрації Сергій КОЗИР.
Даний транспортний засіб призначений для Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради.
В рамках державної програми «Шкільний автобус» загальна вартість автобусу складає 1938150 грн, з яких з місцевого бюджету співпрофінансовано 30% від вартості, а саме – 618950 грн. Тепер дітки з навколишніх сіл матимуть можливість безперешкодно добиратися до навчального закладу.
![](/storage/news/galleries/af1be356daa47a5c72c04cbd47b64b68.jpg)
![](/storage/news/galleries/fc3a43a4764bcc13ac3dbe257ff364f8.jpg)
![](/storage/news/galleries/a8c784e951dbfc0ac5e710c9934e4ee5.jpg)
![](/storage/news/galleries/59cce0a1ce4c2ae7d8191c884d094ff3.jpg)
![](/storage/news/galleries/c48c75046015acacb6be53f1cb3e0ce7.jpg)
![](/storage/news/galleries/6965c2253356fd64eaf7622b9b25e14a.jpg)
![](/storage/news/galleries/4a1c149d56c4c541af964b3c9ba13c78.jpg)