Провели новорічне дійство для дітлахів
Сьогодні біля головної ялинки міста малеча з батьками зібралися на святкове дійство, присвячене Новому року. Після привітальних слів міського голови Олександра Бабича, який звернувся до громади із новорічними побажаннями, відбулася казкова вистава, організована працівниками відділу культури і міського ПК «Сузір’я». Дід Мороз, Снігуронька і відьмочки забавляли дітей, проводили конкурси, водили хоровод, а також частували малечу солодощами.
Більше фото - у мережі Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1323772901072824/posts/4750622971721116
![](/storage/news/galleries/108bbb81a8d99c48c7c62177837670eb.jpg)
![](/storage/news/galleries/a3d1544237098dfd8e1ffd85400bf1ef.jpg)
![](/storage/news/galleries/b0f6a7da7f7037cce98c4365f38da8c0.jpg)
![](/storage/news/galleries/1c37aef9cf6554cc3a1ebd22b02cddad.jpg)
![](/storage/news/galleries/ea9920476ec29eb047f98c9824980983.jpg)
![](/storage/news/galleries/4d3baf2fbb1ff44209f703e52ad67f78.jpg)
![](/storage/news/galleries/c53e76afe015130969896464d29e7bfa.jpg)
![](/storage/news/galleries/359346a1c1fe54d4a4efac7681358bd1.jpg)