Побудовано на платформі

Увага! Важлива інформація!

Важливе про COVID-19
13.10.2021

Шановні жителі Голопристанської територіальної громади! Як ви вже знаєте, рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС з 15 жовтня в Херсонській області встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. На жаль, ми перші в Україні, хто перетнув цю червону межу захворюваності і госпіталізацій на теперішній час.

Червоний рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні.

Ознайомитися з Протоколом засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 13 жовтня 2021 року можна нижче.

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі