Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Оголошення
22.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

 

Інформація про об’єкт оцінки

1. Мета експертної грошової оцінки – визначення вартості земельних ділянок для продажу їх у власність.

2. Назва об’єкту оцінки:

2.1. Земельна ділянка несільськогосподарського призначення (категорія земель – землі житлової та громадської забудови) площею 1286 кв.м по (кадастровий номер - 6522310100:02:001:1443),  яка розташована за адресою: вул. Ларіонова, 128-а  м. Гола Пристань Херсонської області, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю покупця, нормативна грошова оцінка земельної ділянки - 483524,89  грн.

2.2. Земельна ділянка несільськогосподарського призначення (категорія земель – землі житлової та громадської забудови) площею 122 кв.м за адресою: вул. Чорноморська, б/н,  м. Гола Пристань, Херсонська область (кадастровий номер - 6522310100:01:001:0879), на якій розташований об’єкт нерухомого майна – склад-магазин, що є власністю покупця, нормативна грошова оцінка земельної ділянки – 48534,00  грн.

3. Конкурсна документація подається до виконавчого комітету міської ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) в запечатаному конверті з надписом «На конкурс» та описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Конкурсна документація складається із:

3.1. Підтвердних документів.

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 Положення);

- копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;

- копії документів (передбачених абзацом сьомим пункту 9 розділу І Положення) - кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (до уваги беруться договори, укладені з органом приватизації, який проводить відповідний конкурсний відбір) (за наявності);

- письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);

3.2. Інформація про претендента складається відповідно до додатку 4 Положення;

- відомості про діяльність претендента (рік заснування; перелік робіт, що виконувались на ринку оцінки земель; наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо); іншу інформацію щодо досвіду у сфері експертної грошової оцінки земельних ділянок претендента в Україні та інших країнах світу);

- інформацію про оцінювачів, які будуть підписувати звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, та інших фахівців, що перебувають у трудових відносинах з суб’єктом оціночної діяльності та додатково будуть залучені до виконання робіт (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

3.3. Пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті.

3.4. Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки) відповідно до додатку 2 Положення.

Замовник експертної грошової оцінки – Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області.

Кінцевий термін подання документів -  30 жовтня 2021 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу - 06 грудня року о 10-00 годині у приміщенні виконавчого комітету Голопристанської міської ради Херсонської області, за адресою: 75600, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14.

Відомості про місцезнаходження конкурсної комісії – 75600, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14, контактні телефони: (05539) 2-10-52, телефакс (05539) 2-12-77.

Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності затверджене рішенням сьомої сесії ради 7-го скликання від 29 березня 2016 року № 135 оприлюднене на офіційному сайті Голопристанської міської ради golapristan-mrada.gov.ua

Новини на цю ж тему

Брифінг голови ХОДА Геннадія Лагути та командира окремої бригади територіальної оборони Херсонщини Дмитра Іщенка

Брифінг голови ХОДА Геннадія Лагути та командира окремої бригади територіальної оборони Херсонщини Дмитра Іщенка щодо безпекової ситуації на Херсонщині. Про заходи і обмеження на час запровадженя надзвичайного стану.
До відома громадян
23.02.2022

Буде введено надзвичайний стан

Рада національної безпеки і оборони запропонувала запровадити режим надзвичайного стану на території України, крім Донецької і Луганської областей. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.
До відома громадян
23.02.2022

Надзвичайний стан: які можуть бути обмеження для громадян

Режим надзвичайного стану, як повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, вводитимуть по всій Україні, крім Донецької та Луганської областей (там і так діє особливий режим). У зв'язку з цим на громадян чекає ряд обмежень.
До відома громадян
23.02.2022

Подбайте про власну безпеку вже сьогодні!

На фоні посилення агресії з боку РФ і тривожних новин по телевізору ми маємо пам'ятати, що паніка - також наш ворог. Керівництво держави нас запевняє, що боятися немає чого. Ми впевнені у готовності наших Збройних Сил до будь-чого, проте й самі мусимо бути пильними і теж готовими до різних викликів.
До відома громадян
23.02.2022

Олешківське відділення Фонду соціального страхування буде припинено

З 1 березня 2022 року у зв’язку із реорганізацією Олешківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області буде припинено.
Фонд соціального страхування повідомляє
18.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.
Оголошення
16.02.2022

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до вимог Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів»)
Оголошення
16.02.2022

Увага! Актуалізація даних реєстру зареєстрованих у житловому приміщенні осіб

Для актуалізації даних Реєстру Голопристанської міської територіальної громади стосовно зареєстрованих у житловому приміщенні осіб просимо звертатися до Центру надання адміністративних послуг.
До відома громадян
01.02.2022

На Херсонщині заборонили фотографувати військову техніку під час навчань ЗСУ

У Херсонській області заборонили фотографувати та знімати на відео військову техніку під час проведення навчань ЗСУ та передислокації військ.
Актуально
01.02.2022

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))
Оголошення
28.01.2022

ЗАПРОШУЄМО на традиційне освячення води на набережній

Голопристанська міська рада ЗАПРОШУЄ на традиційне велике освячення води з нагоди Богоявлення та Хрещення Господнього, яке відбудеться 19 січня о 10:00 на набережній міста Гола Пристань. Захід буде проведено з урахуванням карантинних обмежень.
Анонс
12.01.2022

Використання карток "Ощадбанку" внутрішньо переміщеними особами

Повідомляємо, що  згідно заяви АТ “Державний ощадний банк України”, надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину.
Оголошення
29.12.2021

Формування складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

На виконання резолюції голови Херсонської обласної державної адміністрації від 13 грудня 2021 року до № 15812/0-21/01-01-05 відбувається формування складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання
Оголошення
21.12.2021

Щодо продажу об'єктів малої приватизації

Оголошення щодо продажу об'єктів малої приватизації комунальної власності Голопристанської міської територіальної громади
Оголошення
22.11.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.
Оголошення
20.09.2021
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше