Сьогодні вдалося звільнити з російського полону ще 207 українців, загалом повернули 3035 людей; зробимо все, щоб повернути кожного – звернення Президента України
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Зараз є хороша новина. Саме таких новин ми всі чекаємо. Сьогодні вдалося звільнити з російського полону ще 207 українців. 180 рядових і сержантів. 27 офіцерів. Майже половина – захисники Маріуполя. Воїни Збройних Сил, Нацгвардії, підрозділів Державної прикордонної служби та Національної поліції. 207 хлопців скоро будуть удома, з рідними. 207 родин уже щасливі. Впевнений: хлопці вже телефонують додому, вже почули найважливіші слова. Я щасливий, що це вдається.
Це вже 50-й обмін за час повномасштабної війни. Загалом 3035 людей вдалося повернути. І ми зробимо все, щоб повернути кожного й кожну. Ми ні про кого не забули. По кожному прізвищу шукаємо.
Я хочу зараз подякувати всій нашій команді, яка веде цю роботу. Кирило Буданов, Андрій Єрмак, Василь Малюк, Дмитро Усов, Ігор Клименко, Дмитро Лубінець. Я вдячний усім, хто допомагає. Ми дуже часто чули – у різні моменти, – що щось не вийде. Коли знаєш, що саме робити, усе вдається. І навіть те, що комусь може здаватись неможливим. Україна вміє досягати свого!
Слава Україні!
![](/storage/news/galleries/88cf384fc48a58fa0c88a6c535a9f9f3.jpg)
![](/storage/news/galleries/0f377f7a246c8f44b1ed19b67546d42e.jpg)
![](/storage/news/galleries/1709805ecb097401a1380c6f91604b00.jpg)
![](/storage/news/galleries/2078430de9084284c12d07246465e293.jpg)
![](/storage/news/galleries/ee7c8916f21c6c7262f7afea40c11aed.jpg)
![](/storage/news/galleries/2673358e62f07a183767b74d7e9fdd8b.jpg)
![](/storage/news/galleries/a4035521ae069bff3a9a4a175ad19f46.jpg)
![](/storage/news/galleries/05d14e8b6349d50bb17d58a38f37b72c.jpg)