Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Правопросвітництво з питань захисту дітей від домашнього насильства

Правова консультація
23.11.2021

23 листопада, з метою підвищення рівня правової обізнаності населення, фахівець Місцевого центру Ольга Гальченко відвідала КУ «Центр надання соціальних послуг» Голопристанської міської ради Херсонської області, де провела правопросвітницький захід на тему: «Як захистити дитину від домашнього насильства» для працівників зазначеної установи.

"Якщо вдома систематично б’ють, ображають, критикують усе, що ви робите, принижують, не дають самостійно ступити кроку, ви не можете вільно висловити свою думку – це не просто внутрішні родинні конфлікти чи модель стосунків у сім’ї, а насильство. Коли замість щасливого дитинства та родинного затишку на малечу чекає домашня тиранія, знущання, образи та напружена атмосфера, не можна залишатися осторонь, адже доросла людина у більшості випадків здатна знайти в собі ресурс та сили для звернення за допомогою, а дитина, як правило, беззахисна, тому без стороннього втручання обійтися не зможе" – зазначила Ольга Гальченко.

Фахівчиня Місцевого центру розповіла про права дитини, яка постраждала від домашнього насильства, визначила коло суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та детально зупинилась на питанні куди звертатися за допомогою для дитини, яка є жертвою домашнього насильства.

Після заходу працівниця Місцевого центру залишила друковані матеріали з даної тематики разом з контактами Місцевого центру.

Джерело: Голопристанський місцевий центр з надання БВПД

Новини на цю ж тему

Як говорити з дітьми про військову агресію?

Діти схильні до емоційного сприйняття інформації не менше, аніж дорослі. Пропонуємо основні правила спілкування з дітьми різного віку про військову агресію.
Психологічна допомога під час дії воєнного стану
21.03.2022

Органом опіки та піклування розглянуто 16 питань

Під час засідання комісії з питань захисту прав дитини, яка відбулась 03 лютого 2022 року, органом опіки та піклування виконавчого комітету міської ради було розглянуто 16 питань. Всі рішення прийняті з урахуванням прав та законних інтересів дітей.
Служба у справах дітей інформує
03.02.2022

Акція «16 днів проти насильства»

30 листопада 2021 року обговорили можливість для України ратифікації Стамбульської конвенції, яка містить низку зобов’язань націлених на запобігання насильству, захисту жертв та притягненню винних осіб до відповідальності.
Управління соціального захисту інформує
02.12.2021

Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право безоплатно отримати всі види правових послуг

Звернувшись до Голопристанського місцевого центру з надання БВПД, громадяни мають можливість отримати правові консультації з будь-яких питань, допомогу в складанні документів процесуального характеру та скористатись послугами адвоката абсолютно безкоштовно. Роботу адвоката оплачує держава.
Правова консультація
01.12.2021

Домашнє насильство – злочин, а не любов

26 серпня, з метою підвищення обізнаності громадян про протидію домашньому насильству фахівці Місцевого центру Інна Холодняк та Ольга Гальченко провели інформування мешканців м. Гола Пристань .
Правова консультація
26.08.2021
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше