Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Україна – одна з найбільш постраждалих країн під час Другої світової війни

До відома громадян
08.05.2024

Україна воює за міжнародний мир – як і за часів Другої світової. Пояснює Центр стратегічних комунікацій. 

Україна відзначає День перемоги над нацизмом разом з більшістю країн Європи – 8 травня, саме тоді, коли за центральноєвропейським часом був підписаний Акт капітуляції Німеччини.

Україна – одна з найбільш постраждалих країн під час Другої світової війни. Вся її територія була окупована, на ній точилися великі битви і відбулися великі трагедії тієї війни.

Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини.

Друга світова стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського. Спадкоємицею останнього нині є сучасна рф, яка в наш час повторює ганебні практики сталінізму і нацизму.

У росії відзначення перемоги над нацизмом поступово перетворювалося на культ, а потім і взагалі на потворне явище «побєдобєсіє». Його метою є пропаганда війни, вивищення над іншими народами, привласнення собі статусу «головного переможця».

Сьогодні російська влада фактично зруйнувала систему міжнародних відносин, встановлену після Другої світової війни.

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором за міжнародний мир, безпеку і справедливість.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше