Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сьогодні День звільнення Херсонщини від нацистських загарбників

Події
12.04.2024

12 квітня – пам’ятна дата для жителів Херсонщини. Саме в цей день 80 років тому область звільнили від нацистської окупації. 

За більш ніж два роки нацисти вбили понад 28 тисяч мирних людей, ще понад 37 тисяч вивезли до Німеччини на примусові роботи.

На жаль, 12 квітня 2024 року, для нас – це ще один день війни. Тепер ми виборюємо свободу в боях з російськими окупантами.

Ми вшановуємо памʼять полеглих у боях Другої світової війни і дякуємо нашим Захисникам та Захисницям, які роблять все заради того, щоб зараз звільнити Херсонщину.

80 років тому зло було покаране. Так буде і зараз. Ми обов’язково переможемо, виженемо російських окупантів та повернемо спокій на наші землі.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше