Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Подбайте про власну безпеку вже сьогодні!

До відома громадян
23.02.2022

На фоні посилення агресії з боку РФ і тривожних новин по телевізору ми маємо пам'ятати, що паніка - також наш ворог. Керівництво держави нас запевняє, що боятися немає чого. Ми впевнені у готовності наших Збройних Сил до будь-чого, проте й самі мусимо бути пильними і теж готовими до різних викликів.

Поради, а також мапа укриттів Херсонщини, що опубліковані на сайті https://safe.ks.ua/, можуть вам допомогти зорієнтуватися в ситуації і підказати, про що необхідно подбати вже сьогодні. Їх необхідно вивчити і не нехтувати ними. Радимо перейти за вказаним посиланням і ознайомитися з рекомендаціями!

Також інформаційні матеріали, пам'ятки щодо дій у разі надзвичайних ситуацій для закладів освіти, суб'єктів господарювання з метою розповсюдження у своїх колективах можна завантажити за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1Nsktv3nQ0g6iQjLkZM5l4Io5nhCV1vJ8?usp=sharing

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше