Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Почесний громадянин і патріот рідного міста

Особистості
11.11.2021

Сьогодні виповнюється 86 річниця від дня народження Івана Аврамовича Довбні, який, не доживши до неї, назавжди залишиться в пам’яті голопристанців людиною, що палко вболівала за життя і розвиток нашої громади.

Саме йому ми завдячуємо в тому, що Гола Пристань газифікована. Будівництво районного Будинку культури, дитсадочка, лікарні, геріатричного пансіонату – це саме його внесок у добробут міста, у самодостатнє існування нашої перлини.

Народився Іван Аврамович 11 листопада далекого 1935 року тут, у Голій Пристані, закінчив восьмирічну школу №1 і середню школу №4, а вже у 16 років розпочав трудову діяльність, обравши столярську справу. З 1954 року проходив службу у Радянській Армії, звідки звільнився у запас вже у званні старшини роти. Наполегливо працював у рідному місті на заводі «Комунар», був здібним, працьовитим, ініціативним, а тому згодом став директором підприємства. У 1981 році громада обрала Івана Аврамовича головою виконкому міської ради. Саме на цій відповідальній посаді йому й випало покласти усю свою любов і старання на розвиток інфраструктури Голої Пристані. На посаді він служив до 1998 року, проте навіть після виходу на пенсію вболівав за економічне і культурне життя громади.

Пішов з життя Іван Аврамович Довбня 17 грудня 2016 року. За видатні заслуги і багаторічну сумлінну працю він удостоєний звання «Почесний громадянин міста Гола Пристань».

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше