Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відділ освіти, молоді та спорту вітає дітей та батьків Голопристанської громади з Днем захисту дітей

Події
01.06.2024

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Голопристанської міської ради вітає дітей та батьків Голопристанської громади з Днем захисту дітей.

З нагоди цього дня учні та педагоги закладів освіти Голопристанської міської територіальної громади провели онлайн-флешмоб «Щасливі діти України», зробивши та розмістивши в Facebook з хештегом #ЩасливідітиУкраїни фото малюнків, творчих робіт та фото дітей патріотичної тематики, а також відео зі співом пісні «Діти України».

Вітаємо дітей України та рідної Голопристанщини! Здоров'я всім і ясних днів! Нехай швидше настане мир в Україні, і всі українські діти більше не знатимуть жахів війни!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше