В освітніх закладах Голопристанської громади проведено презентації професій захисників та рятівників
Вже не за горами у випускників освітніх закладів Голопристанської міської територіальної громади постане вибір майбутньої професії.
30 січня учні Таврійського ліцею спільно з учнями Голопристанського ліцею №4 мали змогу познайомитися з Головним інспектором Скадовського районного управління ГУ ДСНС в Херсонській області Федором ВЛАСЕНКОМ та Начальником сектору кадрового забезпечення Скадовського РВП ГУНП в Херсонській області підполковником поліції Віталією МОРОЗ, які познайомили майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до ВНЗ в яких навчають майбутніх захисників та рятівників.
Кожного дня нам доводиться робити певний вибір і приймати рішення, однак вибір професії – є одним з найважливіших. Це складний і відповідальний крок у житті кожного, тому його потрібно робити свідомо та обдумано.
![](/storage/news/galleries/0baef5b61fa504245a04897f16fd46f5.jpg)
![](/storage/news/galleries/d77614fa638034ec5ca88f3271495038.jpg)
![](/storage/news/galleries/b8163f914462c48d8cec6743dda66435.jpg)
![](/storage/news/galleries/35f29ea3e276ae01e76fa911d4301c21.jpg)