Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Олешківське відділення Фонду соціального страхування буде припинено

Фонд соціального страхування повідомляє
18.02.2022

Шановні страхувальники!

З 1 березня 2022 року у зв’язку із реорганізацією Олешківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області буде припинено та приєднано: Олешківський район до Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  та Голопристанський район до Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області. При цьому, ми залишаємось на місці, і робота не припиняється.

Заяви-розрахунки Олешківським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області будуть прийматися до 25 лютого включно. Відповідно, з 1 березня 2022 року заяви-розрахунки та повідомлення про виплату допомоги слід надсилати:

- страхувальникам Олешківської ОТГ, Великокопанівської, Виноградівської та Ювілейної до Херсонського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області;

-  страхувальникам Голопристанської, Бехтерської, Долматівської та Чулаківської ОТГ до Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області.

Крім того, будьте уважні при поверненні коштів, рахунки Олешківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області будуть закриті, тому уточнюйте реквізити.

Довідки за телефонами: м. Гола Пристань (239) – 2-26-11; м. Олешки – (242) – 2-15-08

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше