Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Оголошення
23.11.2021

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області
оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності,
які будуть залучені до проведення
експертної грошової оцінки земельних ділянок.

 

Інформація про об’єкт оцінки

1. Мета експертної грошової оцінки – визначення вартості земельних ділянок для продажу їх у власність.

2. Назва об’єкту оцінки:

2.1. Земельна ділянка несільськогосподарського призначення (категорія земель – землі житлової та громадської забудови) площею 1286 кв.м по (кадастровий номер – 6522310100:02:001:1443), яка розташована за адресою: вул. Ларіонова, 128-а м. Гола Пристань Херсонської області, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю покупця, нормативна грошова оцінка земельної ділянки – 483524,89 грн.

2.2. Земельна ділянка несільськогосподарського призначення (категорія земель – землі житлової та громадської забудови) площею 122 кв.м за адресою: вул. Чорноморська, б/н, м. Гола Пристань, Херсонська область (кадастровий номер – 6522310100:01:001:0879), на якій розташований об’єкт нерухомого майна – склад-магазин, що є власністю покупця, нормативна грошова оцінка земельної ділянки – 48534,00 грн.

3. Конкурсна документація подається до виконавчого комітету міської ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) в запечатаному конверті з надписом «На конкурс» та описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Конкурсна документація складається із:

3.1. Підтвердних документів.

– заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 Положення);

– копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;

– копії документів (передбачених абзацом сьомим пункту 9 розділу І Положення) – кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (до уваги беруться договори, укладені з органом приватизації, який проводить відповідний конкурсний відбір) (за наявності);

– письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);

3.2. Інформація про претендента складається відповідно до додатку 4 Положення;

– відомості про діяльність претендента (рік заснування; перелік робіт, що виконувались на ринку оцінки земель; наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо); іншу інформацію щодо досвіду у сфері експертної грошової оцінки земельних ділянок претендента в Україні та інших країнах світу);

– інформацію про оцінювачів, які будуть підписувати звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, та інших фахівців, що перебувають у трудових відносинах з суб’єктом оціночної діяльності та додатково будуть залучені до виконання робіт (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

3.3. Пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті.

3.4. Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки) відповідно до додатку 2 Положення.

Замовник експертної грошової оцінки –
Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області.

Кінцевий термін подання документів –
30 листопада 2021 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу
06 грудня року о 10-00 годині
у приміщенні виконавчого комітету Голопристанської міської ради Херсонської області,
за адресою: 75600, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14.

Відомості про місцезнаходження конкурсної комісії – 75600, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14, контактні телефони: (05539) 2-10-52, телефакс (05539) 2-12-77.

Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності затверджене рішенням сьомої сесії ради 7-го скликання від 29 березня 2016 року № 135 оприлюднене на офіційному сайті Голопристанської міської ради golapristan-mrada.gov.ua.

Відділ комунальної власності та земельних відносин
виконавчого комітету Голопристанської міської ради

Новини на цю ж тему

Конкурс на кращу інформаційно-аналітичну статтю на тему “Постковідний синдром”

До участі у конкурсі запрошуються лікарі з усієї України, що мають диплом про вищу медичну освіту державного зразка. Грошова винагорода (грант) за найкращу статтю складає 10000 грн.
Оголошення
18.02.2022

Увага! Оголошується конкурс на відбір суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс на відбір суб’єктів підприємницької діяльності для уповноваження організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування.
Оголошення
08.02.2022

Конкурс «Охорона праці очима дітей» – 2022

Триває Конкурс «Охорона праці очима дітей» – 2022, який був заснований та проводиться Журналом «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, і продовжують надходити роботи до управлінь Держпраці в різних областях України.
Фонд соціального страхування повідомляє
02.02.2022

Національний конкурс «Благодійна Україна - 2021»

Асоціація благодійників України та Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист» запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів, громадські та благодійні організації, молодіжні спільноти Херсонської області номінуватися або номінувати своїх колег
Оголошення
01.02.2022

Всеукраїнський конкурс учнівської молоді «Космічні фантазії»

Упродовж грудня 2021 року на базі Голопристанського міського Центру дитячої та юнацької творчості відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії». Найкращі роботи були відправлені на участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу.
Дитяча творчість
25.01.2022

Всеукраїнський конкурс «Альтернативна ялинка»

У грудні КЗПО «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» серед здобувачів освіти закладів освіти Голопристанської міської територіальної громади проведено Всеукраїнський конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка».
Сьогодення
30.12.2021

Національний конкурс «Благодійна Україна-2021»

Асоціація благодійників України оголошує прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021». Цьогоріч стартує 15-й за рахунком, ювілейний, конкурс, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року.
Анонс
21.12.2021

У Вікіпедії пройде конкурс статей на теми шкільної програми

Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «ВІКІПЕДІЯ ДЛЯ ШКОЛИ». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.
Оголошення
15.12.2021

Дітей Херсонщини запрошують до участі у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі «НОВОРІЧНА МРІЯ»

До 20 грудня 2021 р. проводиться Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ» організаційним комітететом у складі: Українського координаційного центра з підвищення правової освіти населення, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української молодіжної правничої асамблеї та ін.
Оголошення
13.12.2021

Центром дитячої та юнацької творчості проведено конкурс «Якби тварини вміли говорити»

З нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту тварин з 07 по 29 жовтня Голопристанським міським Центром дитячої та юнацької творчості проведено міський етап обласного заочного конкурсу «Якби тварини вміли говорити».
Події
17.11.2021

Челендж «Навчай українською»

Протягом 29 жовтня – 30 листопада 2021 року заплановано реалізацію проєкту «Челендж «Навчай українською» (далі – Проєкт) за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Освіта
27.10.2021

Національний конкурс «Репортер» для молоді!

В Україні запустили національний конкурс «Репортер», який має на меті мотивувати молодь до вивчення медіаграмотності та стандартів журналістики шляхом створення власних медіаматеріалів.
Анонс
26.10.2021

Станьте учасником Тижня української мови у Вікіпедії

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з ГО «Вікімедіа Україна» оголошують Тиждень української мови у Вікіпедії. Марафон, присвячений Дню української писемності та мови, триватиме з 11 жовтня по 1 листопада 2021 року.
До відома громадян
21.10.2021

Інформація за результатами проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради повідомляє переможця конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, який буде залучений для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.
Оголошення
20.10.2021

У Вікіпедії пройде КОНКУРС статей про культурну спадщину і видатних постатей України

Із 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до КОНКУРСУ з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних людей України.
Оголошення
05.10.2021

Сьогодні у бібліотеці з обслуговування користувачів м.Гола Пристань відбувся конкурс «Ігри патріотів Херсонщини»

Бібліотека-філія для дітей у читальному залі бібліотеки з обслуговування користувачів м.Гола Пристань провела конкурс «Ігри патріотів Херсонщини». До участі у конкурсі були запрошені учні 4-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів усієї Херсонської області.
Події
30.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.
Оголошення
20.09.2021

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ОДЕРЖАННЯ ЩОРІЧНИХ ГРАНТІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МОЛОДИМИ ДІЯЧАМИ У ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ

Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує конкурс претендентів на одержання у 2022 році щорічних грантів Президента України молодими діячами у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва...
Культура
14.09.2021
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше