Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Новий е-сервіс ДМС для набуття громадянства

Оголошення
23.09.2021

Новий е-сервіс ДМС допоможе сформувати перелік документів, необхідних для набуття громадянства за народженням чи територіальним походженням.

У тестовому режимі запущено новий електронний сервіс Міграційної служби, за допомогою якого можна отримати перелік документів, необхідних для набуття громадянства України за народженням або за територіальним походженням. Вказані підстави першими обрано для тестування, оскільки саме за ними українське громадянство бажають набути найчастіше.

Сервіс пропонує користувачу покроково надати відповіді на ряд запитань, після чого формує перелік документів, які претенденту на набуття громадянства України необхідно подати до територіального органу або територіального підрозділу ДМС.

Особам, які бажають набути громадянство України за іншими підставами, рекомендуємо ознайомитися з інформацією, розміщеною на офіційному веб-сайті ДМС України у розділі «Набуття громадянства України».

Голопристанський відділ УДМС у Херсонській області.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше