Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

«Ноутбук кожному вчителю»

Відділ освіти, молоді та спорту інформує
30.12.2021
В рамках національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» освітяни Херсонщини отримали 1605 сучасних ноутбуків. Учора перший заступник голови Херсонської ОДА Андрій Шибаєв передав партію техніки вчителям Голопристанської громади (59 одиниць).
Проєкт #Ноутбук_кожному_вчителю - це спільна ініціатива Міністерство освіти і науки України з Міністерство цифрової трансформації України, яка має головну мету – зробити навчання доступним, безпечним і комфортним.
Розвиток освітньої сфери – одне з важливих завдань і для Херсонської обласної державної адміністрації. Як зазначив голова облдержадміністрації Геннадій Лагута: "Будемо активно працювати задля досягнення всіх результатів. Зокрема, продовжимо реконструювати школи і дитячі садочки, закуповувати шкільні автобуси, проводити модернізацію харчоблоків та їдалень".
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше