Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Новокаховський приладобудівний фаховий коледж оголошує набір на навчання та на БЕЗКОШТОВНІ підготовчі курси до вступу у 2024

Відділ освіти, молоді та спорту інформує
14.02.2024

До увагивипускників 9-х, 10-х та 11-х класів! Не важливо де ви знаходитесь, на ТОТ, на підконтрольній Україні території або за кордоном – Новокаховський приладобудівний фаховий коледж допоможе отримати якісну освіти безкоштовно!

Курси дозволяють успішно закінчити школу, підготуватися до вступу у коледж та суттєво підвищити свої знання при вступі у Новокаховський приладобудівний фаховий коледж.

Підготовка ведеться онлайн з дисциплін:

  • Математика;
  • Українська мова.

Більше детальної інформації ви можете отримати за наступними контактами:

Якщо ви бажаєте навчатись на підготовчих курсах та стати справжнім фахівцем – Новокаховський приладобудівний фаховий коледж допоможе вам здобути освіту безкоштовно!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше