Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З Міжнародним днем рідної мови

Привітання
21.02.2024

Сьогодні Міжнародний день рідної мови – це свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

Рідна мова – це історія народу, його світогляд, світобудова, його культура. 

Рідна мова – найдивовижніший винахід людства, інструмент збереження й розвитку інтелектуальних і духовних скарбів кожної нації. Нею говорять до нас батьки, звертаються мислителі минулого й сьогодення, нею виголошують закони...

Плекаймо рідну мову!

З Днем рідної мови, Голопристанська громадо! Вітаємо всіх, хто увібрав в себе нашу рідну мову, знає своє коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. 

Події останніх років стали поштовхом для переосмислення ролі рідної мови в житті кожного українця. Вона стала оберегом, символом єдності, маркером ідентичності, інструментом боротьби для кожного з нас, знаком незламності й сили духу для всього людства.

Як і раніше, очевидна істина: мова має значення. Це та рушійна сила, яка об’єднала українців і весь світ та веде до Перемоги України.

Давайте берегти і розвивати рідну мову, цінувати її дари, не розпорошуючись на запозичення. Ми могутні й міцні в своїй мові. Наше слово – наша сила!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше