Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Міський голова Олександр Бабич звітував перед громадою

Сьогодення
27.11.2021

26 листопада міський голова Олександр Бабич звітував перед громадою за рік роботи на посаді очільника громади. Через карантинні обмеження звітування відбулося у режимі прямої трансляції в мережі Facebook – на офіційних сторінках міського голови і міської ради. Присутніми були і старости округів громади.

Спочатку Олександр Володимирович поділився досягненнями. Так, у сфері благоустрою було проведено:

 • облаштування платних автостоянок (950,6 тис. грн);
 • капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Чорноморська (4469,1 тис. грн);
 • капітальний ремонт частини тротуарів по вул. 1 Травня (1494,1 тис. грн);
 • виготовлення проєкту «Капітальний ремонт частини існуючого дорожнього покриття вул. Зоряна у м. Гола Пристань» (47,7 тис. грн, вартість – 2496,6 тис. грн);
 • виготовлення проєкту капітального ремонту дорожнього покриття проїжджої частини по вул. Ларіонова у м. Гола Пристань (50 тис. грн);
 • придбання фекального насосу для КП «Гопри-Водоканал» на КНС №2 (388,7 тис. грн);
 • виготовлення проєктів «Схема санітарного очищення території населених пунктів Голопристанської міської ради (коригування)» (198,9 тис. грн);
 • виготовлення проєктів «Схема оптимізації роботи централізованого водопостачання населених пунктів Голопристанської міської ради (коригування)» (132,2 тис. грн).

У галузі освіти теж багато досягнень:

 • придбано шкільний автобус (1900 тис. грн);
 • капітальний ремонт покрівлі дитсадка №1 «Олімпієць» (240,4 тис. грн) та дитячого садка №2 «Посмішка» (173,4 тис. грн);
 • придбано електричну плиту для дитячого садка №3 «Берегиня» (27,0 тис. грн);
 • ремонт системи опалення в харчоблоці дитсадка №3 «Берегиня» (14,6 тис. грн);
 • капітальний ремонт санвузлів гімназії (799,7 тис. грн);
 • прибудова перехідної галереї та благоустрій території Голопристанської ЗОШ №4 (4094,7 тис. грн);
 • встановлення огорожі у Голопристанській ЗОШ №1 (282,1 тис. грн);
 • виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію стадіону «Дніпровець» (150 тис. грн) та Палацу спорту (42,1 тис. грн);
 • придбання обладнання для Нової української школи на чотири заклади освіти (515,8 тис. грн);
 • придбання обладнання для інклюзивної освіти на чотири заклади (411,6 тис. грн).

У сфері соціального захисту населення – придбано житло дитині-сироті Ноздрачову Ю.Ю. на суму 396 тис. грн.

Для галузей культури та позашкільної освіти виділено кошти на погашення заборгованості по заробітній платі працівникам районного Будинку культури та позашкільних закладів районного бюджету у сумі 1471,4 тис. грн.

По Гладківському старостинському округу проведено поточний ямковий ремонт дорожнього покриття вулиць Миру, Шкільної в с. Гладківка та вулиць Лісна, 1 Травня, Миру, Покришева, Інтернаціональна, Вишнева та Виноградна в с. Таврійське на загальну суму 507,9 тис. грн. Надано трансферт комунальному підприємству «Явір» на оплату за електроенергію вуличного освітлення сіл Гладківка, Таврійське, а також на виплату заробітної плати електрику – разом 129,5 тис. грн. Придбано вапно, фарби для благоустрою території на суму 1,3 тис. грн. Перераховано кошти за упорядкування архівних справ за минулі роки – 5 тис. грн. Виплачено заробітну плату звільненим працівникам сільської ради – 332,7 тис. грн. Здійснено капітальний ремонт огорожі Таврійської ЗОШ (615,9 тис. грн), Гладківської ЗОШ (437,1 тис. грн). Встановлено пожежну сигналізацію у Таврійській ЗОШ (657,3 тис. грн), Гладківській ЗОШ (1201,7 тис. грн). Придбано обладнання для Нової української школи – 188,9 тис. грн, для інклюзивної освіти – 61 тис. грн.

По Малокопанівському старостинському округу проведено поточний ямковий ремонт дорожнього покриття вулиць Гагаріна, Підстепної та Нової у с. Малі Копані на суму 122 тис. грн. Придбано вапно і фарби для благоустрою території (2,1 тис. грн). Перераховано 3,2 тис. грн боргу за упорядкування минулорічних архівних справ, 3 тис. грн боргу за придбані в минулому році сільською радою канцтовари. Виплачено заробітну плату звільненим працівникам сільської ради – 126,2 тис. грн. Придбано пральну машину для дитсадка «Вербиченька» (10 тис. грн), обладнання для Нової української школи (80,6 тис. грн), для інклюзивної освіти (138,5 тис. грн). Погашено заборгованість із заробітної плати працівникам дитсадка «Вербиченька» за 2020 рік (178,4 тис. грн) та Будинку культури (5,1 тис. грн).

По Новозбур’ївському старостинському округу виготовлено проєкт «Капітальний ремонт частини існуючого дорожнього покриття вул. Лікарняна у с. Нова Збур’ївка» (44,5 тис. грн, вартість робіт склала 4150,8 тис. грн – їх проведення включено до проєкту бюджету громади на 2022 рік). Проведено поточний ямковий ремонт дорожнього покриття вулиць Лікарняна, Пшенична, Робоча, Кузнечна, Зоряна та площі Гагаріна в с. Нова Збур’ївка (361,4 тис. грн). Встановлено охоронну сигналізацію в адмінбудівлі старостату (11 тис. грн). Придбано вапно та фарби для благоустрою території (1,4 тис. грн). Виплачено заробітну плату звільненим працівникам сільської ради (399,7 тис. грн). Придбано обладнання для їдальні ОЗО «Новозбур’ївська школа №1» (735,3 тис. грн). Виділено кошти на виготовлення проєкту утеплення дитячого садка «Малятко» (48,6 тис. грн). Придбано обладнання для Нової української школи (292,3 тис. грн) та інклюзивної освіти (52,8 тис. грн). Сплачено виготовлення схеми населеного пункту с. Нова Збур’ївка відповідно до судового рішення (266,9 тис. грн). Погашено заборгованість за спожиту електроенергію Будинком культури за минулі роки (304,5 тис. грн).

По Великокардашинському старостинському округу – встановлено охоронну сигналізацію в адмінбудівлі старостату (17,1 тис. грн). Придбано та встановлено вікна в будівлі ФАПу с. Кардашинка (16,5 тис. грн). Придбано вапно та фарби для благоустрою території (1,2 тис. грн). Виготовлено технічну документацію на об’єкти нерухомого комунального майна (ФАПу с. Мала Кардашинка, адмінбудівлі старостату с. Велика Кардашинка та філії у с. Кардашинка, будівлі гуртожитку у с. Велика Кардашинка) – 13,5 тис. грн. Перераховано кошти за упорядкування архівних справ минулих років – 3,3 тис. грн. Виплачено заробітну плату звільненим працівникам сільської ради (167 тис. грн). Придбано обладнання для НУШ (179 тис. грн) та інклюзивної освіти (121,9 тис. грн). Здійснено ремонт стелі шкільної спортивної зали (30 тис. грн). Виділено кошти для виготовлення проєктів капітального ремонту харчоблоку дитсадка «Віночок» (32 тис. грн) та на утеплення будівлі закладу (48,7 тис. грн). Виготовлено проєкт капітального ремонту покрівлі Будинку культури с. Велика Кардашинка – 48,1 тис. грн. Вартість капремонту становить 1054,9 тис. грн (видатки включено до проєкту бюджету громади на 2022 рік).

По Старозбур’ївському старостинському округу здійснено капітальний ремонт фасаду та покрівлі будівлі Старозбур’ївської ЗОШ (3597,9 тис. грн). Придбано обладнання для НУШ (84,6 тис. грн), для інклюзивної освіти (33,2 тис. грн). Виготовлено технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок в с. Стара Збур’ївка (24 тис. грн). Здійснено поточний ремонт даху ДНЗ «Чаєчка» (24,9 тис. грн). Придбано вапно та фарби для благоустрою прилеглої до адмінбудівлі старостату території (1,5 тис. грн).

Разом із тим, на наступний рік існує потреба в коштах на здійснення заходів із будівництва та капітального ремонту об’єктів соціальної інфраструктури громади. Так, на капітальний ремонт покрівлі Малокардашинської ЗОШ потрібно 3883,7 тис. грн; на будівництво комплексу спортмайданчиків у Голій Пристані по пров. Портовий – 8410,9 тис. грн; на капремонт частини існуючого дорожнього покриття вул. Зоряна (від вул. Кобзарська до вул. Московська) у Голій Пристані – 2496,6 тис. грн; на капітальний ремонт частини існуючого дорожнього покриття вул. Лікарняна у с. Нова Збур’ївка – 4150,8 тис. грн; на капітальний ремонт санвузлів у будівлі Голопристанської ЗОШ №1 – 1967,6 тис. грн; на капітальний ремонт покрівлі філії №6 «Центр дозвілля і культури КУ «Голопристанський міський Палац культури «Сузір’я» у с. Велика Кардашинка – 1054,8 тис. грн.

Також у плани по будівництву на 2022 рік входять і такі об’єкти, що потребують виготовлення проєктної документації, а саме: реконструкція частини міського скверу, стадіону «Дніпровець», реконструкція та капремонт будівель Голопристанської районної лікарні, термомодернізація будівель дитячих садків у селах Таврійське, Нова Збур’ївка, Велика Кардашинка; капремонт частини існуючого дорожнього покриття по вул. Ларіонова у Голій Пристані; закупівля спортивного знаряддя, дитячих майданчиків для кожного села; капітальний ремонт даху Палацу спорту; придбання автомобіля для поліцейських, що працюють в опорному пункті на набережній міста; завершення благоустрою міської школи №4; реконструкція теплотраси від котельні до Голопристанської ЗОШ №4; придбання трактора для комунального господарства; реконструкція каналізаційних мереж по вул. Калініна у Голій Пристані та ще багато іншого.

Усього ж за звітний період проведено 14 пленарних засідань міської ради, прийнято 594 рішення. Також відбулося 21 засідання виконкому міськради, із них 10 – позачергових, прийнято 230 рішень. Проведено 30 засідань адміністративної комісії при міськвиконкомі, розглянуто 96 адмінматеріалів.

Відеозапис трансляції можна переглянути за посиланням:

https://www.facebook.com/groups/golapristan/permalink/4640958716020876/

Новини на цю ж тему

Дружина викраденого росіянами мера Голої Пристані Бабича розповіла про його пошуки та про роботу під час окупації

Викрадений росіянами ще в березні 🇺🇦Голопристанський міський голова Олександр Бабич, скоріше за все, перебуває в Сімферопольському СІЗО № 2, але росіяни це заперечують.
На злобу дня
28.12.2022

Звернення міського голови з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Ми маємо постійно пам’ятати про непросту історію нашої держави та її патріотів, вшановувати наших Героїв, які віддали своє життя заради майбутнього українців, відстоювали і відважно відстоюють незалежність нашої країни для забезпечення нашого права жити у вільній та незалежній країні.
Особистості
20.02.2022

Річний звіт діяльності благодійної організації «Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга»

25 січня 2021 року відбулися загальні збори членів Благодійної організації «Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга» - затверджували річний звіт.
До відома громадян
16.02.2022

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ РІШЕНЬ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОЛЕГІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ УКРАЇНИ

Бабич Олександр Володимирович, навчаючись в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України, здобув науковий ступінь доктора філософії з напрямку «Публічне управління та адміністрування».
Освіта
04.02.2022

Сьогодні у міського голови відбулася апаратна нарада

Чергову апаратну нараду провів міський голова Олександр Бабич. Він розповів про робочу поїздку на засідання Правління Асоціації міст України, торкнувся питань заключення лікарнею договорів з НСЗУ, тарифів на електропостачання, а також акумулювання фінансових і енергетичних резервів.
Сьогодення
01.02.2022

Голопристанська громада посідає III місце у рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку

Рейтинг сформований Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» на основі 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад.
Виконавчий комітет міської ради інформує
26.01.2022

В Голопристанській громаді відзначили День Соборності України

Дата 22.01.1919 навіки вкарбована в історію українського народу, як величне свято національної єдності. З нагоди такого значимого для всієї України свята жителі Голопристанської міської територіальної громади долучилися до відзначення загальнодержавного заходу присвяченого Дню Соборності України.
Події
23.01.2022

В Голопристанській МТГ відбулась зустріч з регіональними консультантами Асоціації міст України в Херсонській області

У заході взяли участь представники структурних підрозділів міської ради, зокрема, відповідальні за сфери освіти, соціального захисту, культури, а також старости старостинських округів громади. Йшлося про актуальні питання життєдіяльності ТГ, пошук шляхів розв’язання проблемних питань...
Події
20.01.2022

Стан виробничого травматизму за 12 місяців 2021 року

За 12 місяців 2021 року у Олешківському відділенні зареєстровано 87 повідомлень про нещасні випадки, які сталися в процесі виробничої діяльності працівників.По факту 46 страхових нещасних випадків, які сталися з працівниками різних професій.
Актуально
17.01.2022

Звіт Голопристанського місцевого центру з надання БВПД інформує про проведену роботу в 2021 році

В 2021 році 3054 особи мали змогу отримати відповіді на свої питання правового характеру, з них 1649 звернулися повторно. Фахівцями Місцевого центру в 2021 році проведено 507 правопросвітницьких заходів.
Актуально
17.01.2022

Мобільні кейси для міського ЦНАПу

Щойно губернатор Геннадій Лагута разом зі своїм заступником Павлом Куликом зустрілися із Голопристанським міським головою Олександром Бабичем та вручили йому два мобільних кейси для міського центру надання адміністративних послуг.
Події
30.12.2021

Геннадій Лагута вручив державні відзнаки очільникам Голої Пристані та Таврійська

Голова обласної державної адміністрації Геннадій Лагута, під час своєї пресконференції, вручив відзнаки Президента України Володимира Зеленського міським головам Голої Пристані та Таврійська.
Події
23.12.2021

Народний депутат Сергій Козир відвідав Голопристанщину

З дружнім візитом до Голопристанської територіальної громади завітав народний депутат Верховної Ради України Сергій Козир. На зустрічі з вдячністю за співпрацю очільник громади Олександр Бабич вручив Сергію В’ячеславовичу медаль за вагомий внесок у розвиток міста Гола Пристань.
Сьогодення
22.12.2021

Сьогодні міський голова Олександр Бабич провів щотижневу апаратну нараду

Сьогодні міський голова Олександр Бабич провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, комунальних підприємств і старостами. Він перевірив готовність до проведення новорічних свят у громадах, а також розповів про своє відрядження на засідання правління Асоціації міст України
Актуально
13.12.2021

Міського голову Голої Пристані Президент України нагородив орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

З нагоди Дня місцевого самоврядування міського голову Голої Пристані Олександра Володимировича БАБИЧА за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.
Події
09.12.2021

Звіт депутата Загреби Інни Дмитрівни про свою діяльність за період з грудня 2020 року по листопад 2021 року

19.11.2021 р. відбулася зустріч депутата Голопристанської міської ради Загреби Інни Дмитрівни з виборцями, де вона прозвітувала про свою роботу та проінформувала про роботу місцевої ради та її органів, про виконання планів і програм економічного і соціального розвитку, інших місцевих програм...
До відома громадян
22.11.2021

Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

За 9 місяців 2021 року у Олешківському відділенні зареєстровано 40 страхових нещасних випадків, які сталися з працівниками різних професій. Усі ці випадки за результатом розслідування пов’язані з виробництвом.
Фонд соціального страхування повідомляє
18.10.2021

Голова громади Олександр Бабич привітав мешканців Малих Копанів із Днем села

14 жовтня Малі Копані святкують День села. Населеному пункту виповнилося 235 років від дня заснування. Сюди прибув привітати сільських активістів голова громади Олександр Бабич.
Привітання
14.10.2021

Вшанували пам'ять захисників і захисниць України

14 жовтня - у свято Покрова Божої Матері і День козацтва - ми відзначаємо і День захисників України. Зважаючи на карантинні обмеження, урочистих заходів не проводилося, проте міський голова Олександр Бабич і працівники відділу культури і міського Палацу культури "Сузір'я" вшанували пам'ять воїнів
Сьогодення
14.10.2021

Міський голова відповідає на запитання громадян (відео)

Міський голова О.В. Бабич відповідає на запитання, що надійшли з електронної форми, розміщеної на сайті, від громадян Галецької В.В., Дубинської Н.О., Савченко Т.О., Тамазликаря В.В.
Актуально
13.10.2021

ЗВІТ щодо виконання бюджету Голопристанської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року

За I півріччя 2021 року до загального фонду бюджету територіальної громади надійшло 140781,3 тис. грн, що становить 101,1 % до плану, власних доходів загального фонду бюджету громади фактично отримано 63062,3 тис.грн при плані 61065,9 тис.грн (103,3 %)
Виконавчий комітет міської ради інформує
25.08.2021
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше