Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Обстеження легалізації зайнятості населення

Перевірки
10.08.2021

Представниками робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (зокрема, від Головного управління Держпраці у Херсонській області, Голопристанського міськрайонного центру зайнятості, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області,  Голопристанської державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та виконавчого комітету міської ради) 06 серпня поточного року проведено вибіркове обстеження 20 суб’єктів господарювання.

В ході обстеження здійснено перевірку дотримання вимог чинного законодавства щодо працевлаштування найманих працівників, порушень не виявлено.

Суб’єктам господарювання надані консультації з актуальних питань чинного трудового законодавства та прийому на роботу найманих працівників.

Відділ економічного розвитку виконавчого комітету міської ради.

Новини на цю ж тему

Обстеження легалізації зайнятості населення

23 лютого поточного року проведено обстеження 8 суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність в м. Гола Пристань. Порушень не виявлено.
Перевірки
23.02.2022

Обстеження легалізації зайнятості населення

Представниками робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення 16 лютого поточного року проведено обстеження 8 суб’єктів господарювання.
Перевірки
16.02.2022

Обстеження легалізації зайнятості населення

Представниками робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення 11 лютого поточного року проведено обстеження 17 суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території ПСК «Голопристанський ринок».
Перевірки
11.02.2022

Змова “слуг народу”: Антимонопольний комітет розпочав перевірку придбання “Геройського солезаводу”

Антимонопольний комітет України розпочав дослідження щодо дотримання законодавства під час продажу майна держпідприємства “Геройське дослідно-промислове підприємство”. Як відомо зі ЗМІ та аналізу реєстрів, за фірмами, що брали участь в торгах, стоїть нардеп Олексій Ковальов.
Сьогодення
09.02.2022

ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ

В ході технічної перевірки територіальної системи централізованого оповіщення 16 листопада 2021 року здійснюватиметься включення електросирен та доведення до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту з використанням радіо та телебачення.
До відома громадян
10.11.2021

На часі - забезпечення енергоефективності систем опалення

Учора Голопристанщину відвідали із робочим візитом Олег Ангелов – начальник відділу реалізації держпрограм ЖКГ апарату Мінрозвитку громад, а також Іван Чорний - заступник директора Департаменту розвитку територій - начальник управліня житлової політики ОДА.
Актуально
16.09.2021

Обстеження легалізації зайнятості населення

Представниками робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення 03 вересня поточного року проведено вибіркове обстеження 2 суб’єктів господарювання.
Виконавчий комітет міської ради інформує
06.09.2021
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше