Відбулися змагання «Козацький край - 2021»
До ювілею Незалежності в м. Олешки відбулася відкрита першість Херсонського району з веслування на байдарках і каное «Козацький край - 2021». У змаганнях взяли участь веслувальники Херсона, Одеси, Миколаєва, Олешок та Голої Пристані. Спортсмени змагалися у трьох вікових групах на довгих дистанціях – 5000 м, 3000 м, 1500 м.
Веслувальники з Голої Пристані вибороли 2 золоті та 2 срібні нагороди. На дистанції 1500 м серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н. Тамазликарь Олександр посів І місце, а Мякота Серафим став другим, Боков Артем здобув четверте місце, Григоркін Марк – шосте з-поміж 42 учасників цього заїзду. Серед дівчат Сидоренко Олександра посіла ІІ місце у цій же віковій групі на дистанції 1500 м.
Серед старшої вікової групи 2005-2006 р.н. на дистанції 5000 м Гордов Богдан виборов І місце, Сухов Кирил – четверте. Призери та переможці змагань були нагороджені цінними подарунками, медалями, грамотами.
Анатолій ТЕЛЕНИК, тренер з веслування.
![](/storage/news/galleries/15d1171716588a4531e56388f2f542e3.jpg)
![](/storage/news/galleries/5c1c67ba1f90547e4cb5923b4ed52ebb.jpg)
![](/storage/news/galleries/8025a2735fde6b7ba8293c21990e384c.jpg)