Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулася конференція педагогічних працівників

Відділ освіти, молоді та спорту інформує
31.08.2021

Сьогодні освітяни Голопристанщини зібралися у МПК «Сузір’я» на щорічну серпневу педагогічну конференцію. Як і завжди, на порядку денному обговорювали актуальні питання щодо функціонування навчальних закладів, а також ділилися минулорічним досвідом роботи.

Міський голова Олександр Бабич привітав учасників конференції із початком нового навчального року, розповів про співпрацю органу місцевого самоврядування із освітніми установами громади і батьківськими комітетами, звернув увагу на належну якість освітніх послуг, про що свідчать досягнення учнів на олімпіадах і конкурсах, а також відзначив нагородами кращих педагогічних працівників громади.

Начальник відділу освіти Ольга Тонка ознайомила присутніх із питаннями фінансового забезпечення закладів освіти, розповіла про здобутки попереднього навчального року і окреслила плани на майбутній, що, на щастя, починається у звичному режимі, оскільки зараз ми перебуваємо у «зеленій зоні» епідеміологічної безпеки і вже майже 80% педагогічних працівників зробили щеплення від коронавірусу.

Начальник управління держслужби якості освіти Олена Данилова, яка теж завітала на конференцію, представила нову «Абетку для директора» - видання, що містить методичні рекомендації для дошкільних, позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, розповіла про сучасну систему самооцінювання для педпрацівників.

Кожен навчальний заклад громади представив колегам власні відеопрезентації, у яких ішлося про основні напрямки роботи з учнями, патріотичне виховання і діяльність своїх закладів сьогодні.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше