Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Жителі Херсонщини потребують допомоги та підтримки і не лише гуманітарної, а й психологічної

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
23.02.2024

Сьогодні, навіть попри війну, як дорослі, так і дітки потребують позитивних емоцій та психологічної підтримки, тому під час отримання гуманітарної допомоги (продуктових наборів) в Гуманітарному хабі Херсонської області у Кривому Розі наші жителі можуть скористатися консультацією психолога – це чудова нагода відволіктися від буденності й отримати кваліфіковану допомогу. 

Іноді людині просто достатньо виговоритися і відчути підтримку поряд.

На цьому тижні психологи хабу працювали як з дорослими, так і з малечею: чудово провели час з батьками та їх дітками на занятті з арт-терапії. Всі залишились задоволені, адже маленькі рученята творили диво, а дорослі мали змогу віднайти і розгледіти свої психологічні ресурси.

Тримаймося, разом до Перемоги!

Контакти Гуманітарного хабу:

  • Телефон для довідок +38(063)3350311 (з 09:00 до 16:00 щодня, крім вихідних)
  • Телеграм
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше