Жителі Херсонщини потребують допомоги та підтримки і не лише гуманітарної, а й психологічної
Сьогодні, навіть попри війну, як дорослі, так і дітки потребують позитивних емоцій та психологічної підтримки, тому під час отримання гуманітарної допомоги (продуктових наборів) в Гуманітарному хабі Херсонської області у Кривому Розі наші жителі можуть скористатися консультацією психолога – це чудова нагода відволіктися від буденності й отримати кваліфіковану допомогу.
Іноді людині просто достатньо виговоритися і відчути підтримку поряд.
На цьому тижні психологи хабу працювали як з дорослими, так і з малечею: чудово провели час з батьками та їх дітками на занятті з арт-терапії. Всі залишились задоволені, адже маленькі рученята творили диво, а дорослі мали змогу віднайти і розгледіти свої психологічні ресурси.
Тримаймося, разом до Перемоги!
Контакти Гуманітарного хабу:
- Телефон для довідок +38(063)3350311 (з 09:00 до 16:00 щодня, крім вихідних)
- Телеграм
![](/storage/news/galleries/0ff377bc29e9dc370ed704bc699352b8.jpg)
![](/storage/news/galleries/0db9b865970e703cd530506e1583f56c.jpg)
![](/storage/news/galleries/f4fc6e63ec2c42f8660b484675493a4f.jpg)
![](/storage/news/galleries/25cdaf03d63e2f1017a3460ae1874700.jpg)
![](/storage/news/galleries/aa1b4688f8bb6903fa31f4c76cd34dfd.jpg)