Всеукраїнської акції «Голоси дітей»: світла пам’ять маленьким янголам
Як спомин про усіх невинно убієнних дітей краяни Голопристанської громади підтримали акцію «Голоси дітей», присвяченої пам’яті маленьких українців, чиє життя обірвала війна, і в різних областях України та світу зʼявились дзвіночки на деревах парків/скверів, що символізують голоси вбитих маленьких українців.
Так учні й педагоги закладів освіти Голопристанської міської територіальної громади, які знаходяться в різних куточках нашої країни та за її межами, долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «Голоси дітей», що проходить у День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Світла пам’ять маленьким янголам.
![](/storage/news/galleries/4921a126ca6c0c77587f2966418574e4.jpg)
![](/storage/news/galleries/af346c711d09702a2b0211e69aba80d8.jpg)
![](/storage/news/galleries/5a181ca513fb8de48cefba091aa35b4f.jpg)
![](/storage/news/galleries/9106f708cb30f28dfb55c85d5f8b253f.jpg)
![](/storage/news/galleries/e9f9e5f0baf46822db24dfc7871447e6.jpg)
![](/storage/news/galleries/c989489ddda419243043519049ed1b01.jpg)
![](/storage/news/galleries/1a863f665d59454a2067b92afbe3b749.jpg)
![](/storage/news/galleries/5920cf6c70adcdb829d8205dab893f68.jpg)
![](/storage/news/galleries/9c1dcc98dd70ed4d0c3c794819054f68.jpg)
![](/storage/news/galleries/5fff9765aeea05fc8a174b960d95bcc3.jpg)
![](/storage/news/galleries/8faf697a3d4f496bd1ea1ac1bd571efb.jpg)