Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працівники Голопристанської МВА взяли участь у психологічному розвантажувальному тренінгу

Психологічна допомога під час дії воєнного стану
16.04.2024

Турбота про ментальне здоров'я працівників є ключовою для забезпечення їхнього благополуччя та продуктивності, тому піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного.

В рамках співпраці з Херсонською обласною клінічною лікарнею в особі психологині Ольги Фурман працівники Голопристанської міської військової адміністрації та працівники Дніпровської районної ради взяли участь у психологічному розвантажувальному тренінгу «Джерело сили». 

В ході тренінгу відшукали ресурси для відновлення, вчилися своєчасно та екологічно реагувати на стресові ситуації, запобігаючи негативним наслідкам для ментального здоров'я, а завдяки технікам саморегуляції навчилися краще розуміти й керувати своїм емоційним станом.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше