Працівники Голопристанської МВА взяли участь у психологічному розвантажувальному тренінгу
Турбота про ментальне здоров'я працівників є ключовою для забезпечення їхнього благополуччя та продуктивності, тому піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного.
В рамках співпраці з Херсонською обласною клінічною лікарнею в особі психологині Ольги Фурман працівники Голопристанської міської військової адміністрації та працівники Дніпровської районної ради взяли участь у психологічному розвантажувальному тренінгу «Джерело сили».
В ході тренінгу відшукали ресурси для відновлення, вчилися своєчасно та екологічно реагувати на стресові ситуації, запобігаючи негативним наслідкам для ментального здоров'я, а завдяки технікам саморегуляції навчилися краще розуміти й керувати своїм емоційним станом.
![](/storage/news/galleries/b77e122cb6a5872cbaedd79e4edb6faa.jpg)
![](/storage/news/galleries/e7b96f6d06739c7dc7dc609acaa51bd6.jpg)
![](/storage/news/galleries/227900495f6ef29e87be2e80e02c46f8.jpg)