Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Начальник відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконкому Голопристанської міської ради взяв участь у роботі Форуму «Створюючи завтра: повоєнна відбудова та відновлення громад»

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
20.09.2024

Начальник відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконкому Голопристанської міської ради взяв участь у роботі Форуму «Створюючи завтра: повоєнна відбудова та відновлення громад», який відбувся у місті Києві 18 вересня 2024 року за участі представників органів місцевого самоврядування, державної влади, міжнародних партнерів де презентували Школу відновлення громад, засновану ГО «Маріуполь.Реборн» та Асоціацією міст України.

Головною метою форуму було сформувати розуміння ролей, функцій та можливостей в процесі розробки стратегій і національних політик розвитку громад і територій під час війни та в період повоєнного відновлення України.

2025 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше