Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Дізнайтесь більше про рух України до ЄС: презентовано безкоштовний онлайн-курс «Перемовини про вступ України до ЄС»

Оголошення
09.05.2024

Бажаєте дізнатись більше про вступ України до ЄС? Розібратися, що передбачають перемовини про вступ до Євросоюзу, до чого готуватися нашій країні та як суспільство може долучитись до процесу євроінтеграції України? 

В цьому допоможе новий безкоштовний онлайн-курс «Перемовини про вступ України до ЄС».

Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» спільно з платформою з онлайн-освіти Prometheus представили онлайн-курс, який складається з 4 модулів із лекціями та інтерв'ю з європейськими експертами. 

Цей курс розкриває важливі питання простою мовою та містить найсвіжіші, найактуальніші оцінки поточної ситуації та викликів від європейських експертів.

Відеолекції та завдання доступні в будь-який зручний для вас час. Після успішного проходження тесту учасники отримають сертифікати.

Зареєструватись на курс за посиланням

Подивитись онлайн-презентацію курсу

Довідково: Курс створено за підтримки програми MATRA, яку фінансує Посольство Королівства Нідерланди в Україні

Джерело: Офіс Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше